Gruaja than të brendshmet në ventilatorin e aeroplanit (VIDEO)

Postuar: 21/02/2018 - 13:05

Një pasagjere është filmuar duke tharë të brendshmet e saj në ventilatorin e një aeroplani gjatë një fluturimi në Moskë. 

Gruaja e paidentifikuar, e cila po udhëtonte nga Antalia, Turqi drejt kryeqytetit rus shihet në video duke mbajtur të brendshmet afër ventilatorit.

Por udhëtarët thonë se ajo nuk ishte zënë ngushtë pasi thau për rreth 20 minuta.

Pasagjerët e tjerë mbetën të tronditur nga sjella e saj e pazakontë ndërsa qëndruan të heshtur.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kryeministri shqiptar Edi Rama gjatë takimeve me popullin në disa qarqe të ndryshme të vendit, ka ripërsëritur disa herë nëse qytetarë

   Grupi Google You Owe, që përfaqëson 4.4 milionë përdorues të iPhone, akuzon Google duke i kërkuar 4.29 miliardë dollarë kundër grumbul

   Fituesja e Eurovisionit nga Izraeli, Netta u komentua shumë pas fitores për shkak të këngës së saj që nuk u prit dhe aq mirë.

   Padiskutim ajo është një nga gjyshet më sexy por dhe një nga këngëtaret më të kuruara edhe pse nuk është e brezit të ri.

Biologët po paralajmërojnë për një invazion të krimbave gjigantë grabitqarë në territorin e Francës përmes katër kontinenteve.

Një dhëndër është divorcuar nga nusja vetëm 15 minta pasi u martuan sepse u ndje i ofenduar nga kërkesa e çmimit të nuses që i bëri vjehr

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit, braziliani Ronaldinjo do të martohet me dy femra njëkohësisht!

Dua Lipa po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës dhe ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

   Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në Shqipëri.

   Çdo shenjë e zodiakut është super e zgjuar dhe spikat për një karakteristikë tipike. Gjeni se cila është e juaja.