Habit gazetarja: Mendoja se isha lesbike

Postuar: 15/07/2018 - 16:06

   Një fundjavë mbushur me rrëfime të forta ishte kjo e radhës në ‘Një kat më lart’.

Gazetarja Zhaklin Lekatari e njohur nga blogu i saj për raportet seksuale ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi.

Ajo tregoi se ende njerëzit e gjykojnë rreth shkrimeve apo deklaratave që bën edhe pse thekson që njerëzit nuk duhet të merren më të apo jetën e saj personale se sa rreth atyre që ajo shkruan.

Por sa e njeh ajo veten seksualisht?

Ermali e pyet nëse përtej meshkujve ka menduar për raporte intime edhe me femra, apo nëse ka ndodhur kjo gjë:

‘Në moshën 18-19 vjeçare kalova një krize identiteti. Pyesja veten nëse isha hetero apo gay. Po e them për herë të parë këtë gjë. Unë jetoja në Itali, kam folur me miqtë e mi.

Kjo gjë më shqetësoi se isha e pasigurtë jo se gjykoj njerëzit. Mbas disa muajsh një miku im më tha se çfarë më eksitonte, kur mendoja një mashkull apo një femër, përgjigja ime ishte një mashkull’, thotë Zhaklina.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kim Kardashian pothuajse rrezikoi duke zbuluar pak më shumë se ç'duhet me veshjen fosforeshente seksi kur doli me miqtë për darkë.

   Kryeministri Edi Rama postoi pak ditë më parë një video në rrjetet sociale ku shfaqej te berberi.

   Një në tre planete jashtë sistemit diellor, që janë më të mëdha se Toka, përmbajnë ujë, thuhet nga studimi i ri që është kryer.

   Gjashtë fëmijët e tyre, biologjikë dhe të birësuar, kanë qenë gjithmonë më të rëndësishmit në jetën e tyre.

   Fati mund të tregohet bujar me dikë, por jo të gjithë dinë ta vlerësojnë.

   Rreth dy milionë vetë kanë marrë pjesë në anketimin në internet, që nisi më 4 korrik dhe u mbyll më 16 gusht.

   Një martesë, lidhja e një çifti të ri është kurorëzuar në Amfiteatrin e Durrësit.

   Pasi arriti të fitonte betejat me gjykatat, ku iu kthye edhe liria, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë shfaqet i qetë duke

   Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është bërë shpesh pjesë e shtypit edhe për jetën e saj private.

   Teleskopi Hapësinor Hubble ka kapur një nga pamjet më të mëdha panoramike të universit, njoftoi agjencia hapësinore amerikane NASA.