Habit këngëtarja e njohur: Kam 13 ditë pa seks, po humbas shikimin në syrin e majtë

Postuar: 06/12/2017 - 11:19

Bota e internetit dhe rrjetet sociale duket se i kanë ridimensionuar disa marrëdhënie sociale, por edhe jetën e individëve të thjeshtë.

“No Nut November” ishte trendi i përhapur në mënyrë virale që u përqafua me shpejtësi në rrjetet sociale dhe që i shpjeguar me pak fjalë do të thotë “një nëntor pa seks”.

Pjesë e kësaj “fushate” është bërë edhe reperja e famshme amerikane, Cardi B, e cila në një status në Twitter shkruan se ka 13 ditë pa bërë marrëdhënie seksuale.

“Po bëhen 13 ditë pa bërë seks! Po filloj të humbas shikimin në syrin e majtë!”, shkruan ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës të mos mbajnë unazë dhe ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës

   Kapelja që mbante Napoleon Bonaparti në betejën e Vaterlosë është shitur për 400 mijë dollarë në një ankand në Lyon të Francës.

Situatat e vështira gjatë transmetimeve live janë të pashmangshme por ajo që i ka ndodhur një gazetarje mund të ketë qenë tepër shokuese

Një bionde e bukur, e cila në mediat ruse u përshkrua si tifozja më seksi e Botërorit, është identifikuar si një yll i filmave porno.

Kanye West akuzohet se ka vjedhur punën e një artisti tjetër, këtë herë gjatë xhirimeve për fushatën e tij të modës Yeezy.

   Një adoleshent, i cili u qëllua në kokë nga një përplasje me armë të ndodhur në Chicago, shtangu shërbimet e emergjencës dhe policinë,

   Noizy është një prej artistëve shqiptarë që ka pas vetes shumë fansa.

   Një video që është bërë virale në rrjet tregon një peshkaqen shumë pranë bregut të detit në Salento, në plazhin San Foca, që ndodhet p

   Këto ishin fotot e fundit të 32-vjeçares Semra Aysal, që kishte shkuar së bashku me bashkëshortin të shihte luginën e Fluturave.

   Mushkonjat kanë “pushtuar” Vollgogradin dhe sigurisht që ishin të pranishme edhe në stadiumin ku u luajt ndeshja Tunizi-Angli.