I uroi mirëseardhjen në shtëpi, por Trump ngatërron emrin e gruas së tij

Postuar: 20/05/2018 - 10:23

   Presidenti amerikan, Donald Trump, nuk i ka shpëtuar një gafe, këtë herë në lidhje me gruan e tij.

Pas kthimit të saj në shtëpi, pas një operacioni në veshka, Trump ka shkruar një mesazh në Twitter për t’i uruar mirëseardhjen. Por, ka gabuar në shkrimin e emrit të gruas.

“Është bukur të shohësh kthimin në shtëpi të Zonjës së Parë. Melanie ndihet dhe është mirë. Faleminderit juve për të gjitha lutjet dhe urimet për të”,ka shkruar ai në Twitter.

Presidenti amerikan ka shkruar Melanie në vend të Melania.

Por ky gabim nuk u ka shpëtuar 52 milionë ndjekësve të tij, pavarësisht se korrigjimi është bërë shumë shpejt.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në prag të Ditës Botërore të Refugjatit, Papa Francesku dhe Selia e Shenjtë në Vatikan ka nderuar emigrantin shqiptar Petrit Kozeli me ti

Rusia ndez alarmin e kuq për mungesë birre, pijen e preferuar të tifozëve në këtë Kupë Bote.

Sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Rochester, Nebraska-Linkoln dhe Notredame marrëdhënia mes vëllezërve dhe motrave i mbron fë

   Ky është momenti tronditës kur një vajzë hyri pa ftuar në dasmën e të dashurit të saj me një grua tjetër, duke ecur drejt altarit.

   Brejtësit e tërbuar kanë bastisur bankomatin e një banke në Indi, duke ngrënë mijëra dollarë kartëmonedha.

   Një incident gjatë lojës se kriketit, ka zbuluar sëmundjen e kancerit.

  Janë bërë shpesh virale në rrjetet sociale videot e prezantueseve të motit nëpër botë të cilat shfaqen super seksi.

   Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël nga pushimet e saj.

   Ish-presidenti i Brazilit, Luis Inacio Lula da Silva, që më 7 prill është çuar pas hekurave të burgut, me një dënim 12 vjet në Coritib

   Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës të mos mbajnë unazë dhe ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës