Ish e dashura e princ Harry-t rrëfen shqetësimin më të madh për dasmën

Postuar: 25/05/2018 - 21:10

   Dy prej të dashurave të princ Harry-t, Chelsy Davy dhe Cressida Bonas kanë qenë të ftuara në dasmën e shumëpërfolur.

Ndërsa Chelsy ishte emocionuar shumë gjatë telefonatës së lamtumirës me princin dhe nuk i kishte mbajtur dot lotët, Cressida ka pasur një tjetër shqetësim, kapelen.

Në një shkrim për Spectator, Bonas, e cila ishte e dashura e Harry-t në vitet 2012-2014, rrëfeu se pjesa më e vështirë për të, ishte të vendoste për kapelen. 

“Në një dasmë britanike dilema më e madhe janë kapelet. Pse më duken kapelet kaq të ndërlikuara? Shumicën e kohës ju shmangem. Javën e kaluar isha në dasmën mbretërore, në ftesë përcaktohej se të ftuarat duhet të mbanin kapele. Në vend të saj zgjodha disa pupla dhe shpresoj të kem bërë një zgjedhje të përshtatshme.”

Dhe mund të themi që zgjedhja e saj ishte e goditur, pasi dukej gjithë klas.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Noizy është një prej artistëve shqiptarë që ka pas vetes shumë fansa.

   Një video që është bërë virale në rrjet tregon një peshkaqen shumë pranë bregut të detit në Salento, në plazhin San Foca, që ndodhet p

   Këto ishin fotot e fundit të 32-vjeçares Semra Aysal, që kishte shkuar së bashku me bashkëshortin të shihte luginën e Fluturave.

   Mushkonjat kanë “pushtuar” Vollgogradin dhe sigurisht që ishin të pranishme edhe në stadiumin ku u luajt ndeshja Tunizi-Angli.

   Lidhjet, fejesat dhe martesat e femrave të showbizit ndër vite me djem të fortë e të pasur, kanë marrë rëndësi të posaçme në median sh

Robbie Williams rrezikon të dënohet për gjestin në ceremoninë e hapjes.

Një leopard është shpëtuar nga mbytja pasi ra në një pus 7.6 metra të thellë, falë një grupi majmunësh që alarmuan banorët vendas.

Bebe Rexha është një këngëtare dhe kompozitore e suksesshme, por ajo po lufton ankthin prej shumë kohësh.