Ish e fejuara e Hamilton: Ishte i fiksuar me seksin tresh dhe nuk donte që…

Postuar: 18/01/2018 - 12:15

Ish-e fejuara e Lewis Hamilton, kampioni i botës në Formula 1, Veronica Valle ka dhënë një intervistë pikante për "The Sun", duke zbuluar detajet më intime të jetës së tyre në çift. Modelja 26-vjeçare nuk ka mbajtur asgjë të fshehtë:

"Lewis është një personazh i çuditshëm. Humori i tij ndryshon në mënyrë të papritur, për një moment është doktor Jekyll, tjetrin është Mr. Hyde".

Lewis është njohur me Veronic-a në 2015-n nëpërmjet Instagram-it. Të dy janë nisur menjëherë për një udhëtim në Barbados dhe pak më mbrapa kanë ardhur kritikat për format e të dashurës së tij: "Shikoje veten, je kaq e shëndoshë sa dukesh si një lopë".

Gjatë një fluturimi privat, një herë, kampioni zbuloi se piloti i avionit kishte përdorur banjën e tij.

"Donte ta shkarkonte menjëherë", ka thënë Valle. "Ka filluar të bërtasë: "Të gjithë e dinë se nuk mund të dhjesësh në avionin tim!". 

Po në krevat? "Lewis më pëlqente shumë, kemi qëndruar bashkë për tre muaj, por pas pak kohësh kam kuptuar se donte vetëm të bënte seks. Ishte i fiksuar nga menate a trois (seksi tresh)".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Quhet “mjeshtri i shkurreve”, ose ndryshe “nëpërka me vrima” dhe është nëpërka më e gjatë e këtij lloji.

Të sapomartuarit Duka dhe Dukesha e Sussex-it u siguruan që e ndjera Princeshë Diana të ishte prezente në ditën e tyre më të lumtur.

Pasi u ngjit në teatrin e Korçës me ‘Vetëvrasësin’, aktorja durrsake Olta Gixhari tani kthehet me një rol në film.

E kishte pritur shumë gjatë këtë moment dhe donte ta bënte të veçantë, siç do e ëndërronte çdo vajzë.

Shefi i dasmës mbretërore ishte zgjedhur Mark Flanagan.

Blerimi i ishte drejtuar programit “Dua të të bëj të lumtur” për të falënderuar nënën që e kishte rritur dhe për t’i premtuar që do t’i q

   Asgjë nuk u tha rreth skuadrës së artistëve dhe grimierëve që do të rregullonin Meghanin ditën e dasmës!

   Presidenti amerikan, Donald Trump, nuk i ka shpëtuar një gafe, këtë herë në lidhje me gruan e tij.

   Një krijesë e pazakontë është shfaqur në brigjet e Meksikës.

   Këtë javë është komentuar gjatë se përse babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk do ta shoqëronte të bijën drejt altarit në ditën e s