Ish-ylli i Liverpool publikon videot “hard” të xhiruara me gruan, fiton 6.77 € për minutë

Postuar: 11/02/2018 - 18:41

Ish-futbollisti i Liverpool, Jermainë Pennant, 35 vjeç, ka nxjerr online një seri videosh “hard” të xhiruara me gruan e tij Alice Goodwin, 32 vjeç, për spektatorët që paguajnë deri në 6 sterlina (6,77 euro) për minutë.

Jermain është treguar i kujdesshëm duke mos e nxjerrë në asnjë moment fytyrën e tij, por dora e tij me tatuazhin “Love” duket qartë.

Video është transmetuar në një faqe interneti pornografike nëpërmjet një webcam dhe mund të shihej vetëm nga kilentë që ishin të gatshëm të paguanin.

Pennant është martuar me Alice në majin e 2014-ës pasi ka lënë për të fejuarën lara Murphy, mamaja e djalit të tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Valbona Selimllari mbetet një prej femrave shqiptare më të komentuara për jetën profesionale dhe private.

I njohur publikisht për bindjet e tij të djathta, rreperi i njohur shqiptar Stresi, nuk ka munguar as në protestën e kësaj të shtune të o

Matthew Whitaker është jashtëzakonisht me fat që sot është i gjallë dhe për jetën e tij i detyrohet Azita Milanian, e cila e gjeti atë të

   Një tifoz i madh i futbollit dhe fanatik i Kupës së Botës ka vendosur që të mbulojë makinën e tij me 15 000 foto Panini të futbollistë

   Vetëm pak muaj më parë u diagnostikua me një sëmundje të rëndë, që i mori jetën brenda pak kohe.

   Vogëlushët e klasës së parë të shkollës jopublike “Mihal Ekonomi” në Durrës kanë përjetuar sot një emocion të veçantë.

   Vetëm një muaj nga lënia në gjendje të lirë e Valentin Selajt, të dashurit të Viola Spiros, gazetarja sportive u është rikthyer pushim

   Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka publikuar një foto mjaft të veçantë në rrjete sociale.

   Këngëtari i njohur durrsak, Zija Saraçi, ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale një lajm të trishtë.

   Partnerja e gazetarit Alban Dudushi, Bieta Sulo publikon shpesh momente mjaft të ëmbla me vogëlushin Kroi Art.