"Ja droga. Nuk shohim gjë", Bujar Kapexhiu ironizon Lu dhe Vlahutin

Postuar: 13/01/2018 - 11:44

Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka ironizuar përmes një fotoje të publikuar në rrjetet sociale, heshtjen e ambasadorëve Donald Lu dhe Romana Vlahutin në lidhje me drogën në Shqipëri.

Përmes karikaturës, Kapexhiu thumbon ambasadorët pasi ka përmbledhur deklaratat e kreut të opozitës Lulzim Basha në lidhje me kultivimin e kanabisit dhe heshtjen e dy ambasadorëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një futbollist i njohur i Premier League, ka paguar “qimet e kokës” tek një gangster evropian që t’i shpëtonte thyerjes së këmbëve, pa

Kayleigh Danielle nga Stanley mbeti shtatzënë në moshën 13-vjeçare dhe të gjithë i thanë se nuk do përfundonte studimet pasi duhet të kuj

Emelia Holden është kamarierja 21-vjeçare në Vinnie Van Go-Go's në Savannah, Gjeorgji, e cila ka rrahur klientin pasi ky i fundit e preku

Një modele është kritikuar nga fansat e saj që nuk është mirë nga trutë e kokës.

Në fillimet e saj Çiljeta nuk e ka nisur karrierën si këngëtare, por si aktore.

   Rekord i ri në sistemin tonë diellor.

   Gjatë botërorit 2018 ish banorja e Big Brother, Rike Roçi, ka qenë pjesë e paneleve në emisionin sportiv në Top Channel. 

   Arkivoli prej ari i një gruaje e cila u varros me bizhuteri të çmuara është hapur në Trinidad, pas frikës se grabitësit e kishin vënë