"Kam punuar edhe kamarier...", deputeti rrëfen jetën para se të bëhej politikan

Postuar: 20/01/2018 - 14:03

   Ndoshta nuk e dinit, por deputeti i PD-së, Klevis Balliu e ka nisur karrierën politike nga një profesion i thjeshtë, kamarier.

I ftuar në emisionin “Mos i fol Rudinës”, ai ka pranuar se në moshën 16 vjeç ka punuar si kamarier në një nga lokalet më të njohur në qendër të Tiranës.

Balliu i shtohet kështu listës së deputetëve të tjerë që e kanë pranuar se kanë punuar kamarier, duke marrë kujtuar se edhe vete Basha e ka pranuar se ka punuar kamarirer kur ka qenë student.

16 vjeç kam punuar kamerier te Piazza... Në një rast nuk e gjeta babin dhe u futa nëpër zyrat e PD-së dhe gabimisht u futa dhe të zyra e doktorit, z. Berisha”, ka thënë ai teksa është pyetur rreth nisjes së tij si politikan.

Por ai ka folur edhe rreth lidhjes së shumëpërfolur me gazetaren Ilda Bejleri të cilën nuk e ka mohuar, por thjesht e ka shoqëruar me buzëqeshje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Quhet “mjeshtri i shkurreve”, ose ndryshe “nëpërka me vrima” dhe është nëpërka më e gjatë e këtij lloji.

Të sapomartuarit Duka dhe Dukesha e Sussex-it u siguruan që e ndjera Princeshë Diana të ishte prezente në ditën e tyre më të lumtur.

Pasi u ngjit në teatrin e Korçës me ‘Vetëvrasësin’, aktorja durrsake Olta Gixhari tani kthehet me një rol në film.

E kishte pritur shumë gjatë këtë moment dhe donte ta bënte të veçantë, siç do e ëndërronte çdo vajzë.

Shefi i dasmës mbretërore ishte zgjedhur Mark Flanagan.

Blerimi i ishte drejtuar programit “Dua të të bëj të lumtur” për të falënderuar nënën që e kishte rritur dhe për t’i premtuar që do t’i q

   Asgjë nuk u tha rreth skuadrës së artistëve dhe grimierëve që do të rregullonin Meghanin ditën e dasmës!

   Presidenti amerikan, Donald Trump, nuk i ka shpëtuar një gafe, këtë herë në lidhje me gruan e tij.

   Një krijesë e pazakontë është shfaqur në brigjet e Meksikës.

   Këtë javë është komentuar gjatë se përse babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk do ta shoqëronte të bijën drejt altarit në ditën e s