Këto janë shenjat e horoskopit, me të cilat duhet të flirtoni në plazh

Postuar: 20/07/2018 - 17:16

   Diell, det dhe… dashuri!

Ndoshta jo dashuri nga ato të mëdhatë, dashuri nga ato të romaneve klasikë, që kemi lexuar të gjithë në shkollë të mesme, por ndjenja të sinqerta dhe flirte, që do i japin akoma dhe më shumë ngjyra verës suaj.

Dhe si gjithmonë yjet kanë bërë zgjedhjet e tyre, thjesht pranojini.

Dashi ♥ Peshorja

Nuk është nevoja të fërkoni sytë dhe të lexoni sërish emrin e shenjës me të cilën do të flirtoni këtë verë. Është pikërisht Peshorja, një ndër shenjat më të forta të horoskopit, të cilën e keni parë gjithmonë si konkurrent të denjë, por ja që vera dhe pasioni do t’ju ngrohë zemrat.

Demi ♥ Bricjapi

Tipari i parë që bashkon të lindurit nën shenjën e Demit me ata të Bricjapit, është padiskutim karakteri i tyre i fortë, dëshira për sukses dhe pasioni për punën. Mirëpo gjatë këtyre pushimeve do të kuptojnë që kanë edhe disa gjëra të tjera të përbashkëta, të cilat do i shijojnë pak nga pak së bashku.

Binjakët ♥ Peshqit

Binjakët njihen për karakterin e tyre të dyzuar dhe të luhatur, mirëpo pasioni shkon përtej këtyre detajeve. Peshqit janë aty për ju, kështu mos u stepni në asnjë moment dhe kridhuni në krahët e dashurisë. Flirti me ta mund të përfundojë edhe në diçka tjetër.

Gaforrja ♥ Shigjetari

Ky mund të jetë një nga kombinimet në çift më të çuditshme që mund të ofrojë stina e verës, por rregullat janë bërë për t’u thyer apo jo? Kështu që përse të mos i falni vetes disa emocione, të cilat mund të jenë edhe thjesht one night stand mes një shenjë e ndjeshme si Gaforrja dhe një shpirt aventuresk, si Shigjetari.

Luani ♥ Akrepi

Luanin e pret një verë e nxehtë, e mbushur me emocione dhe shumë njohje të reja, të cilat mund të finalizohen në diçka që zgjat edhe përtej shtatorit. E kur në krahun tuaj të keni një Akrep, nuk keni ç’të kërkoni tjetër. Ju presin aventura dhe shumë netë pasioni bashkë, kështu që përgatituni pasi mund të ndodhë gjithçka.

Virgjëresha ♥ Ujori

Për një kritike dhe perfeksioniste si Virgjëresha është e çuditshme që të ndjejë diçka për një shenjë vetmitare, si Ujori, por vera është po aq ngatërrestare sa ndjenjat. E rëndësishme është të ndiheni mirë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kim Kardashian pothuajse rrezikoi duke zbuluar pak më shumë se ç'duhet me veshjen fosforeshente seksi kur doli me miqtë për darkë.

   Kryeministri Edi Rama postoi pak ditë më parë një video në rrjetet sociale ku shfaqej te berberi.

   Një në tre planete jashtë sistemit diellor, që janë më të mëdha se Toka, përmbajnë ujë, thuhet nga studimi i ri që është kryer.

   Gjashtë fëmijët e tyre, biologjikë dhe të birësuar, kanë qenë gjithmonë më të rëndësishmit në jetën e tyre.

   Fati mund të tregohet bujar me dikë, por jo të gjithë dinë ta vlerësojnë.

   Rreth dy milionë vetë kanë marrë pjesë në anketimin në internet, që nisi më 4 korrik dhe u mbyll më 16 gusht.

   Një martesë, lidhja e një çifti të ri është kurorëzuar në Amfiteatrin e Durrësit.

   Pasi arriti të fitonte betejat me gjykatat, ku iu kthye edhe liria, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë shfaqet i qetë duke

   Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është bërë shpesh pjesë e shtypit edhe për jetën e saj private.

   Teleskopi Hapësinor Hubble ka kapur një nga pamjet më të mëdha panoramike të universit, njoftoi agjencia hapësinore amerikane NASA.