Kim Kardashian dhe Kylie Jenner me forma identike bombastike (FOTO)

Postuar: 13/06/2018 - 08:02

Motrat e famshme të klanit “Kardashian”, Kim dhe Kylie Jenner, njihen për format e tyre bombastike.

Dhe dy motrat provuan se janë gati identike me njëra-tjetrën përsa i përket ‘aseteve’.

Yjet e televizionit u fotografuan në Kalabasas të hënën, duke vërtetuar kështu se kanë forma identike.

Të veshura me streçe të ngushta, vajzat vunë në pah asetet e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Turqi, ku është qëlluar për vdekje këngëtarja e njohur atje, Hacer Tulu.

   Policia ka arrestuar një person në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i cili akuzohet për vrasjen e reperit të njohur XXXTentacion pak d

Vrasja e qenve për mish është e paligjshme në Korenë e Jugut me vendimin e një gjykat tashmë.

Jolene Sher, një fizioterapiste britanike, thotë se takat e larta duhen përdorur nga femrat.

Në prag të Ditës Botërore të Refugjatit, Papa Francesku dhe Selia e Shenjtë në Vatikan ka nderuar emigrantin shqiptar Petrit Kozeli me ti

Rusia ndez alarmin e kuq për mungesë birre, pijen e preferuar të tifozëve në këtë Kupë Bote.

Sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Rochester, Nebraska-Linkoln dhe Notredame marrëdhënia mes vëllezërve dhe motrave i mbron fë

   Ky është momenti tronditës kur një vajzë hyri pa ftuar në dasmën e të dashurit të saj me një grua tjetër, duke ecur drejt altarit.

   Brejtësit e tërbuar kanë bastisur bankomatin e një banke në Indi, duke ngrënë mijëra dollarë kartëmonedha.

   Një incident gjatë lojës se kriketit, ka zbuluar sëmundjen e kancerit.