Kjo shenjë horoskopi do nisë një jetë të re në vitin 2018

Postuar: 25/12/2017 - 22:39

   Me mbylljen e vitit që po kalojmë, rritet edhe shpresat për një vit të ri më të mirë. Por ajo çfarë 2018 rezervon për ne, na bën edhe më shumë kurioze. Në varësi të pozicionit të yjeve, rezultojnë edhe parashikohet e astrologëve për vitin e ardhshëm.

E sipas tyre, ndryshe nga shenjat e tjera të horoskopit, Virgjëresha gjatë vitit 2018 do të njohë vetëm lumturi, duke lënë pas të gjitha shqetësimet. Me pak fjalë, çdo gjë e keqe merr fund gjatë vitit të ardhshëm.

Mos u demoralizoni nëse janari nuk sjell menjëherë ndryshime. Duke nisur që nga muaji shkurt, nis një jetë e re për ty.

Ka ardhur koha të dalë në pah kreativiteti yt i fshehur. Ke talent, por e nënvlerëso veten.

Tani ka ardhur koha që të qartësosh atë çfarë dëshiron me të vërtetë të bësh. Gjysma e dytë e vitit do të jetë më e fuqishme dhe do të të çojë në zgjidhje të shkëlqyera, frytet e së cilave do t’i korrësh në fund të vitit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël nga pushimet e saj.

   Ish-presidenti i Brazilit, Luis Inacio Lula da Silva, që më 7 prill është çuar pas hekurave të burgut, me një dënim 12 vjet në Coritib

   Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës të mos mbajnë unazë dhe ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës

   Kapelja që mbante Napoleon Bonaparti në betejën e Vaterlosë është shitur për 400 mijë dollarë në një ankand në Lyon të Francës.

Situatat e vështira gjatë transmetimeve live janë të pashmangshme por ajo që i ka ndodhur një gazetarje mund të ketë qenë tepër shokuese

Një bionde e bukur, e cila në mediat ruse u përshkrua si tifozja më seksi e Botërorit, është identifikuar si një yll i filmave porno.

Kanye West akuzohet se ka vjedhur punën e një artisti tjetër, këtë herë gjatë xhirimeve për fushatën e tij të modës Yeezy.

   Një adoleshent, i cili u qëllua në kokë nga një përplasje me armë të ndodhur në Chicago, shtangu shërbimet e emergjencës dhe policinë,

   Noizy është një prej artistëve shqiptarë që ka pas vetes shumë fansa.

   Një video që është bërë virale në rrjet tregon një peshkaqen shumë pranë bregut të detit në Salento, në plazhin San Foca, që ndodhet p