Kush është këngëtarja shqiptare e lidhur me djalin e Presidentit? (FOTO)

Postuar: 22/03/2018 - 17:59

   Është një nga këngëtaret e reja më të përfolura në Prishtinë, por Adea Pula mund të bëhet shumë shpesh edhe pjesë e politikës.

Sipas mediave kosovare, ajo dhe djali i presidentit, Hashim Thaçi, Endriti janë në një lidhje dashurie.

Djali i presidentit është emër shumë i komentuar në media sa i përket jetës private dhe lidhjeve me femrat, por duket se kësaj radhe ka gjetur vërtet dashurinë.

Ndonëse nuk kanë lënë asgjë për të dyshuar, nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe daljet i kanë të fshehta, burime të afërta me çiftin e ri kanë bërë të ditur se ata janë bashkë.

Theksojmë nga ana tjetër, Adea u përfol se ishte e lidhur me djalin e Ardit Gjebresë i cili sot është i fejuar me dikë tjetër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mund të jenë të talentuar, të aftë, kreativë, por u mungon vullneti.

Ky është momenti i tmerrshëm kur një shqiponjë e artë mbërthen një vajzë 8-vjeçare, duke i shkaktuar asaj plagë të rënda në trup.

Dy të dashuruar vendosën ti japin fund romancës në të 20-at duke i premtuar njëri-tjetrit se do të martohen nëse do mbeten beqarë.

Will Smith ka një histori suksesi që çdokush do ta kishte zili.

Një specie e re vdekjeprurëse e gjarpërinjve helmues është zbuluar në Australi.

   Vetëm pak ditë më parë çifti i njohur i showbizit shqiptar Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë me vogëlu

Mjaftuan vetëm disa minuta në pasarelë dhe ajo fitoi vëmendjen e të gjithëve.

   Modelja britanike Chloe Ayling, e cila vitin e kaluar u mor peng në Itali për 6 ditë, ka rrëfyer ditët e saj të vështira.

   Patrik O’Well është 44 vjeç dhe që nga mosha 30 vjeç bën xhiron e të gjithë pistave të garave të botës, duke tentuar të shtypë gazin n

Për të lehtësuar djegiet e lehta por dhe për pastrim, vetitë e Aloe Verës janë me vërtet të shumta.