Mbyti dhe copëtoi trupin e të dashurës, kapet duke hedhur kufomën në lumë

Postuar: 19/04/2018 - 22:28

   Masakroi të dashurën në 11 copa, kapet duke e hedhur trupin e saj në lumë. Shahnawaz Sheikh thuhet se ka mbytur Zulekha Sheikh para se të copëtonte dhe më pas ta flakte. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Indi.

Ai e ka joshur atë duke e marrë në banesën e tij dhe pas një debati të fortë ai e ka mbytur. Mësohet se Shahnawaz Sheikh, baba i dy fëmijëve, kishte një marrëdhënie jashtë martese me Sheikh.

Kohët e fundit, Zulekha ishte përpjekur ta bindte Sheikun që ta linte gruan. Ajo gjithashtu i bënte presion, atij duke i kërkuar para vazhdimisht. Por kohët e fundit, marrëdhënia e tyre jashtëmartesore filloi të kishte probleme të shumta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Veprimi i një 24-vjeçari nga Xhafzotaj, Durrës ka habitur policinë.

   Anija spanjolle “San Hose”, e fundosur prej më shumë se 300 vjetësh në Detin e Karaibeve, jo shumë larg bregdetit të Kolumbisë, është

   Princi Harry u sulmua nga një bletë sot gjatë shëtitjes me Meghan Markle, kur arritën në festën e 70-vjetorit të princit Charles.

   Një pilot ka arritur të shpëtojë 151 jetë njerëzish falë profesionalizmit të tij të lartë dhe aftësisë për ta ulur avionin në pistë ed

   Ditët e fundit në media të ndryshme botërore nuk flitet gjë tjetër veç për dasmën mbretërore.

Prindërit e një vajze një vjeç e gjysëm, kanë quajtur të bijën "Blu" dhe për këtë janë thirrur në prokurorinë e Milanos për të korigjuar

Ndërkohë që shumë vëzhgues të dasmës mbretërore të së shtunës shijuan dashurinë e çiftit, të tjerë panë shenja dollari.

Prestigjiozja amerikane “Lonely Planet”që boton guidat më të famshme në botë për udhëtimet, ka renditur Tiranën ndër 10 vendet që duhen v

Në vitin 1697, Parlamenti Britanik kishte caktuar 1.2 milionë sterlina në vit për familjen mbretërore, si fond në kohë paqeje, me të cila

   Deklarata të habitshme vijnë nga një prej aktoreve veterane turke.