Me atlete në samitin e Londrës, komentuesit-Ramës: Ke harruar çitjanet! (VIDEO)

Postuar: 10/07/2018 - 22:17

   Veshja e Kryeministrit Edi Rama me kostum e atlete të bardha në samitin e Londrës, ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve të shumtë. Në faqen zyrtare të kreut të qeverisë, është postuar një video ku tregon liderë të shteteve që morrën pjesë në Samitin e Ballkanit Perëndimor. Rama shfaqet teksa pozon krah Merkelit.

Në komentet e përdoruesve të rrjetit social, të shumtë janë ata që ironizojnë kreun e qeverisë për atletet e bardha që Rama zgjodhi ti mbathte në këtë takim mes liderëve ndërkombëtarë, edhe pse kjo nuk është hera e parë që Kryeministri bën këtë zgjedhje.

Disa nga komentet me që kanë marrë më shumë reagime në FB

“duhet te kishte veshur edhe citjanet ka haruar”.

“O ci ke bere Bac Sales…i hape pune o gjigand….do filloj si birbil i ngjirur Jo Atletet jo afer Merkelit bla bla o cdo kenaqemi me gallata duke lexuar…Portokalli keto dite urra te qeshim sebashku“.

“dhe thua shqiëtareve u intereson samiti ,,,,keta jane bere te gjithe stilista o vella ,te gjithe mendjen tek atletet e tua”.

“Paske be kombini me Merkelin, kepuce te bardha xhaket e bardhe, xhakete e bardhe kepuc te bardha, kra per krah me gjermont”.

“Po ky mor me atlete te marrdha… Ne ë dim qe je sportiv Po bi ka serjoz”.

“Ka nje protokoll si mund te vishesh, nuk je Rama ne ate takim, je kryeministri”.

“cfar kepucesh qeke ado mi japesh mua ato këpucët”.

“Prap me atlete ti”.

“Atletet mos i hiq”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas një restaurimi të thellë të cilit po i nënshtrohet prej thuajse një viti me rastin e 14-vjetorit të ndërtimit të saj, Qendra Tregtare

   Këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta është shfaqur më seksi se kurrë e veshur me rroba banjo trup.

   Mbyllja e Botërorit ishte fatlume për Francën, e cila fitoi trofeun më të madh futbollistik, pasi mundi 4-2 në finale Kroacinë.

   Edhe shqiptarët duhet të jenë krenar për finalen e këtij Botërori, ku në ceremoninë para ndeshjes ishte Era Istrefi, e cila interpreto

   Ndeshja midis Kroacisë dhe Francës nuk ishte e bukur vetëm nga spektakli i dhuruar nga ana futbollistike.

   Edhe pse asnjë plazh i bregdetit shqiptar nuk është i hapur për nudistët, pushueset femra preferojnë që dielli t’u kapë çdo cep të tru

   Torino i jep fund pritjes “së shekullit” për atë që konsiderohet prej ditësh nga mediet sportive si “goditja e shekullit”.Me përjashti

   Një fundjavë mbushur me rrëfime të forta ishte kjo e radhës në ‘Një kat më lart’.

   Ai ka gjetur një slogan për veten: “Vëllai deputet i të rinjve dhe sportistëve.” Dhe shton: “Nusja ime nuk është e kënaqur me këtë ven

   Simboli i shqiponjës dykrenare, kohëve të fundit është bërë ndër simbolet më të famshme në botë.