Modelja lë punën në ushtri për 100 mijë dollarë në Instagram (VIDEO)

Postuar: 12/07/2018 - 21:14

   Një veterane e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara është kthyer në modele fitnesi në Instagram.

Alysia Magen kaloi 9 vite në FA si teknike dentare para se të bëhej e famshme dhe të fitonte 100 mijë dollarë nga postimet të nxehta në rrjete sociale.

"Numri i ndjekësve nuk të intereson kur nuk e di çfarë po bën. Njoh shumë persona që kanë mbi 300 mijë ndjekës dhe nuk fitojnë asnjë lekë. Qëllimi im është të bëhem modele ndërkombëtare fitnesi dhe të njihet nga sa më shumë njerëz. Dua të ndaj eksperiencën dhe këshillën time me ata që dua. Kam patur gjithnjë një jetë të mirë", tha 33-vjeçarja për Jam Press.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   U përfol në media se çifti i njohur Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të realizojnë në muajin gusht cremoninë e tyre martesore.

   Një futbollist i njohur i Premier League, ka paguar “qimet e kokës” tek një gangster evropian që t’i shpëtonte thyerjes së këmbëve, pa

Kayleigh Danielle nga Stanley mbeti shtatzënë në moshën 13-vjeçare dhe të gjithë i thanë se nuk do përfundonte studimet pasi duhet të kuj

Emelia Holden është kamarierja 21-vjeçare në Vinnie Van Go-Go's në Savannah, Gjeorgji, e cila ka rrahur klientin pasi ky i fundit e preku

Një modele është kritikuar nga fansat e saj që nuk është mirë nga trutë e kokës.

Në fillimet e saj Çiljeta nuk e ka nisur karrierën si këngëtare, por si aktore.

   Rekord i ri në sistemin tonë diellor.

   Gjatë botërorit 2018 ish banorja e Big Brother, Rike Roçi, ka qenë pjesë e paneleve në emisionin sportiv në Top Channel.