Moderatorja shqiptare feston ditëlindjen, ja urimi që ka për veten (FOTO)

Postuar: 12/06/2018 - 12:43

   Moderatorja e njohur Jonida Shehu ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t'i uruar vetes ditëlindjen.

 Ajo ka ndarë me të gjithë një foto bardh e zi kur ishte vetëm një vjeç. 

“Duke u rritur përditë. Këtu 1 vjeç, sot kanë kaluar 35. Gëzuar ditëlindjen vajzë e vogël” ka shkruar moderatorja e njohur krah fotos së publikuar. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Të gjithë e njohim Madonna-n, këngëtarja e cila theu shumë tabu.

   Karakteri i një personi është shumë i vështirë për t’u kuptuar, kështu që sjelljet tona të përditshme tregojnë shumë detaje.

   Zonja e Parë e SHBA po numëron ditët mbrapsht para se t’i kërkojë divorcin presidentit amerikan, Donald Trump.

   Një burrë ka fluturuar me një avion të vogël drejt shtëpisë së tij për të vrarë gruan dhe djalin.

   Ministri i Peshkimit të Norvegjisë ka dhënë dorëheqjen pasi ka shkelur protokollin e sigurisë gjatë pushimeve në Iran me të dashurën e

   Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e kuq.

   A e kishit imagjinuar ndonjëherë një “James Bond” me ngjyrë”?!

   Ka trashëguar shtëpinë e gjyshit, por kjo nuk ishte surpriza e vetme për një të ri amerikan.

   Ka shumë qytete në botë të aftë për të nxjerrë në pah më të mirën tonë, qytete në të cilët ndihemi vetvetja që nga momenti i parë që t

   Të pranishmit në një bregdet të Vietnamit, mbetën të hutuar nga një krijesë misterioze që doli papritmas prej uji.