Në plazhe ekzotike me partneret e tyre, pamjet e pushimeve të futbollistëve shqiptarë (FOTO)

Postuar: 12/01/2018 - 11:40

Pushimet janë për t'u çlodhur, por ndryshe kur zgjasin 15 minuta mes pjesëve të ndeshjes dhe ndryshe kur zgjasin me ditë e ndoshta javë mes sezonit të dimrit dhe pasuesit.

Dhe këto pushime, futbollistët e Kombëtares Shqiptare i kanë kaluar si kolegët e tyre ndërkombëtarë që i shohim në faqe të ndryshme revistash. Kot jemi marrë me ta, djemtë tanë kanë shkuar në vende po aq mahnitëse dhe kanë në krah partnere po aq të bukura shkruan class.

Ansi Agolli ka qenë në Seychelle-s me partneren e tij. Ndërsa Odise Roshi në Mexico duke lënë dimrin siberian të Rusisë për plazhet me diell të Meksikës. Taulant Xhaka ka pasur plane të rëndësishme. Veç festës botërore, ai festoi dhe një gëzim personal, fejesën me Arbnorën.

Dhe nuk mbarojnë këtu, pushimet romantike të futbollistëve tanë. Edhe Etrit Berisha ka uruar me të dashurën e tij. Duket si një mjedis shtëpie, ku shohim dhe Mic Vogëlushin të veshur për festë me një fjongo me shkëlqim, por më pas çifti është zhvendosur në një vend ekzotik.

Pushimet e dimrit të futbollistëve tanë kanë qenë vërtet shumë të ngrohta. Jo vetëm nga temperaturat. Ndërkohë Andi Lila dhe familja e tij kanë zgjedhur borën për pushimet e dimrit, në një zonë në malin e Pindit në Greqi.

Megjithatë dhe për të me siguri pushimet kanë qenë të ngrohta.
 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kryeministri shqiptar Edi Rama gjatë takimeve me popullin në disa qarqe të ndryshme të vendit, ka ripërsëritur disa herë nëse qytetarë

   Grupi Google You Owe, që përfaqëson 4.4 milionë përdorues të iPhone, akuzon Google duke i kërkuar 4.29 miliardë dollarë kundër grumbul

   Fituesja e Eurovisionit nga Izraeli, Netta u komentua shumë pas fitores për shkak të këngës së saj që nuk u prit dhe aq mirë.

   Padiskutim ajo është një nga gjyshet më sexy por dhe një nga këngëtaret më të kuruara edhe pse nuk është e brezit të ri.

Biologët po paralajmërojnë për një invazion të krimbave gjigantë grabitqarë në territorin e Francës përmes katër kontinenteve.

Një dhëndër është divorcuar nga nusja vetëm 15 minta pasi u martuan sepse u ndje i ofenduar nga kërkesa e çmimit të nuses që i bëri vjehr

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit, braziliani Ronaldinjo do të martohet me dy femra njëkohësisht!

Dua Lipa po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës dhe ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

   Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në Shqipëri.

   Çdo shenjë e zodiakut është super e zgjuar dhe spikat për një karakteristikë tipike. Gjeni se cila është e juaja.