Nënë që 13 vjeçe, adoleshentja merr vajzën në festën e shkollës për të mbyllur gojën shokëve!

Postuar: 20/07/2018 - 17:19

Kayleigh Danielle nga Stanley mbeti shtatzënë në moshën 13-vjeçare dhe të gjithë i thanë se nuk do përfundonte studimet pasi duhet të kujdesej për foshnjen.

Sot është 16 vjeçe dhe vendosi ti tregojë shokëve të klasës se e kishin gabim. Ajo përfundoi shkollën me sukses dhe u kujdes në mënyrë të përkryer për vajzën, të cilën e mori me vete në festën e fundvitit. Të dyja pozuan si së bashku, teksa i jepnin përfaqime dhe puthje njëra-tjetrës.

Kayleigh, e cila jeton me prindërit e saj tha: "Doja ta merrja Harley në festën time dhe u veshëm në një mënyrë që ajo të dukej si princeshë. Shpresoj të rritet duke kuptuar se e meriton më të mirën dhe nuk duhet të pengohet nga askush që nuk do ta shohë të lumtur. Ajo duhet të rritet me dashuri dhe kujdes. Doja ti tregoja të gjithëve që menduan se nuk mund të përfundoja shkollën se ida dola. Jam duke festuar suksesin tim me vajzën."

Ajo mbajti sekret shatzaninë e saj për 6 muaj pasi ishte e frikësuar nga reagimi i prindërve. Fatmirësisht ata e mbështetën dhe përgatitën një dhomë për mbesën e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vitet nga 2018 deri në 2022 do të jetë edhe më të nxehta nga se parashikohej nga modelet klimatike, sipas një studimi të publikuar sot që

Çiftet jo gjithmonë janë të lumtur në jetën e tyre dashurore.

   Të gjithë e njohim Madonna-n, këngëtarja e cila theu shumë tabu.

   Karakteri i një personi është shumë i vështirë për t’u kuptuar, kështu që sjelljet tona të përditshme tregojnë shumë detaje.

   Zonja e Parë e SHBA po numëron ditët mbrapsht para se t’i kërkojë divorcin presidentit amerikan, Donald Trump.

   Një burrë ka fluturuar me një avion të vogël drejt shtëpisë së tij për të vrarë gruan dhe djalin.

   Ministri i Peshkimit të Norvegjisë ka dhënë dorëheqjen pasi ka shkelur protokollin e sigurisë gjatë pushimeve në Iran me të dashurën e

   Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e kuq.

   A e kishit imagjinuar ndonjëherë një “James Bond” me ngjyrë”?!

   Ka trashëguar shtëpinë e gjyshit, por kjo nuk ishte surpriza e vetme për një të ri amerikan.