Një aksident i çuditshëm, përmbyset për... (VIDEO)

Postuar: 22/03/2018 - 21:29

   Në timon nuk duhet ta humbasësh asnjëherë toruan, sepse çdo moment mund të jetë kritik, edhe kur je me shpejtësi të vogël.

Në videon e mëposhtme është filmuar momenti që një shofer i irrituar i kërkon llogari një drejtuesi tjetër duke pretenduar se ai duhet të kalojë i pari në një rrugë të ngushtë dhe i bllokon rrugën për disa metra.

E kur drejtuesi makinës tjetër tenton të vazhdojë rrugën, shoferi i irrituar përpiqet që ta bllokojë, por këtë herë i ka shkaktuar vetes një dëm goxha të madh, pasi makina e tij është përmbysur.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Burri nga Kili i cili besohet të jetë njeriu më i vjetër në botë, ka vdekur në spital në moshën 121-vjeçare.

Modelja e famshme shqiptare Angela Martini prej disa kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkrah bashkëshortit të saj, bi

Majat e djegura të flokëve janë një shqetësim i vazhdueshëm, por nëse tregohesh pak më e kujdesshme, mund t’i evitosh.

“Nuk është mungesa e dashurisë, por mungesa e miqësisë që i bën martesat të palumtura” thotë Friedrich Nietzche.

   Departamenti i Policisë së Hurst në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka publikuar pamjet kur një shtëpi shpërthen në flakë.

   Djali i Elizabeth Hurley, Damian duket tepër i shqetësuar nga fakti që nëna e tij vazhdon të ekspozojë pa kriter gjoksin në postimet e

   Një ishull i vogël në oqeanin Paqësor është vendi i një zbulimi që mund të ndryshojë rrënjësisht të ardhmen ekonomike të Japonisë.

Rrezet e diellit e kanë bërë efektin e tyre duke lënë njollat kafe në lëkurën që ju harruat t'i vendosnit krem mbrojtës.

Një ngjarje e çuditshme vjen nga Rusia, pak muaj para fillimit të Botërorit 2018.

Media zvicerane "Blick" ka reaguar pas publikimit të lajmit se në “Festivalin Shqiptar” (Albanian Festival) që pritet të organizohet pas