Një tjetër çift i njohur ndahet

Postuar: 18/03/2018 - 10:20

   Ka mbaruar… Supermodelja Alessandra Ambrosio dhe Jamie Mazur i kanë dhënë fund lidhjes 10-vjeçare. Këtë lajm e kanë konfirmuar burime të afërta të çiftit për Us Weekly.

Supermodelja braziliane dhe biznesmeni kanë rreth një muaj që nuk janë më bashkë dhe nuk kanë shkuar në asnjë event kohët e fundit. Ata nuk e kanë bërë publik këtë vendim të tyre dhe ende nuk dihen shkaqet që i kanë dhënë fund lidhjes.

36-vjeçarja ka treguar për revistën Cosmopolitane se ajo udhëton gjatë gjithë kohës, e ndoshta kjo është një arsye që janë ndarë. Alessandra Ambrosio dhe i fejuari i saj kanë dy fëmijë, Anja, 9 vjeç dhe Noah, 5 vjeç.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Burri nga Kili i cili besohet të jetë njeriu më i vjetër në botë, ka vdekur në spital në moshën 121-vjeçare.

Modelja e famshme shqiptare Angela Martini prej disa kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkrah bashkëshortit të saj, bi

Majat e djegura të flokëve janë një shqetësim i vazhdueshëm, por nëse tregohesh pak më e kujdesshme, mund t’i evitosh.

“Nuk është mungesa e dashurisë, por mungesa e miqësisë që i bën martesat të palumtura” thotë Friedrich Nietzche.

   Departamenti i Policisë së Hurst në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka publikuar pamjet kur një shtëpi shpërthen në flakë.

   Djali i Elizabeth Hurley, Damian duket tepër i shqetësuar nga fakti që nëna e tij vazhdon të ekspozojë pa kriter gjoksin në postimet e

   Një ishull i vogël në oqeanin Paqësor është vendi i një zbulimi që mund të ndryshojë rrënjësisht të ardhmen ekonomike të Japonisë.

Rrezet e diellit e kanë bërë efektin e tyre duke lënë njollat kafe në lëkurën që ju harruat t'i vendosnit krem mbrojtës.

Një ngjarje e çuditshme vjen nga Rusia, pak muaj para fillimit të Botërorit 2018.

Media zvicerane "Blick" ka reaguar pas publikimit të lajmit se në “Festivalin Shqiptar” (Albanian Festival) që pritet të organizohet pas