Njihuni me bjonden seksi që punon shofere kamioni (FOTO)

Postuar: 13/01/2018 - 13:44

Një modele bjonde i ka habitur të gjithë me jetën e përditshme ku drejton një kamion mallrash për të siguruar jetesën.

"Gjithmonë doja të isha ndryshe, kështu që të jesh drejtuese kamionash erdhi spontanisht. Gjithmonë jam veshur si Barbie por jam ndjerë si djalë," – tha Blayze Williams për Dailymail.

Ajo filloi të merrej me këtë gjë që kur u bë pjesë e një automjeti të mallrave të rënda rastësisht, para 7 vitesh.

26-vjeçarja tregon se njerëzit e klubit të natës ku punon nuk besojnë se licenca e saj është e vërtetë dhe të gjithë thonë se vajzat duhet të marrin shembullin e saj.

Williams e përdor këtë punë për të marrë të ardhura të mjaftueshme për të siguruar jetesën ndërkohë që konsiderohet si femër shumë e bukur dhe seksi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mes një spektakli të pazakontë për ekranet televizive shqiptare, ka kulmuar edhe programi ‘The Voice Kids’, në ekranin e Top Channel.

Reperi i njohur Stresi, i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, tregoi të vërtetën rreth arrestimit të tij të disa ditëve më parë.

   Bota e muzikës është në zi, pas ndarjes nga jeta në mënyrë të parakohshme të producentit dhe DJ me famë botërore Tim Bergling, i njohu

  Në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një “peshk” i pazakontë.

   DJ i njohur Avicii ka ndërruar jetë në moshën 28-vjeçare në Oman.

   Me ëndrrën dhe shpresën për një jetë më të mirë, Rupesh Thomas nga India, u zhvendos në Angli me vetëm 600 paund në llogarinë e tij.

Qëndrimi me orë të zgjatura nëpër kafene është kthyer në diçka të zakonshme për shqiptarët.

Kënga “Madam” e këngëtarit Mozzik theu rekordin e radhës duke marrë më shumë se dy milionë klikime pasi u pëlqye shumë nga publiku.

Artisti me famë botërore dhe shumë i dashur, kryesisht nga brezi i ri, është shfaqur i transformuar teksa ka pozuar për brandin e njohur