Njihuni me macen më të pikëlluar në botë (FOTO)

Postuar: 14/03/2018 - 11:09

Luhu është emri i maces, që po merr gjithmonë e më shumë fansa në rrjetet sociale.

Macja jeton në Kinë me të zotin dhe është një mace e adhurueshme me lara gri, por tiparet e saj e bëjnë të duket gjithmonë e mërzitur.

Qëkur zotëruesi i saj filloi të shpërndante fotot e Luhu, macja ka krijuar një grup të madh prej 160.000 fansash në Instagram, transmeton abcnews.al.

Më poshtë do të gjeni disa nga fotot më të ëmbla dhe të trishta njëkohësisht të Luhut.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Gazetarja e njohur Rudina Xhunga, e cila u largua nga ekrani i “Vizion Plus” pas ardhjes së Sokol Ballës, duke iu mbyllur dhe emisioni

   Përmbytjet e lagjeve të Durrësit u bënë kryelajm gjatë paradites së sotme në të gjitha mediet kombëtare dhe portalet.

Microsoft ka shkarkuar rreth 20 punonjës pasi janë akuzuar për ngacmime seksuale të paraqitura gjatë një viti të vetëm, sipas një memoran

Shkencëtarët kanë konfirmuar se të gjesh dashurinë të bën më të shëndoshë.

Mbretëresha Elisabeta II është nevrikosur keq kur ka zbuluar se detaje për të brendshmet e saj janë publikuar në një libër.

Kim është treguar e rezervuar me ndjekësit në Instagram dhe ka postuar foto të vajzës së vogël, Chicago, vetëm me filtra.

Përmbytjeve në Durrës, nuk i ka shpëtuar as nënkalimi i “Velierës”.

Në debatin e ditëve të fundit në lidhje me zhveshjen e moderatorëve në ekran, ka ndërhyrë dhe analisti Artur Zheji.