Nuk ishte i pranishëm në dasmë, çfarë tha babai i Meghan pas ceremonisë

Postuar: 20/05/2018 - 09:48

   Këtë javë është komentuar gjatë se përse babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk do ta shoqëronte të bijën drejt altarit në ditën e saj më të rëndësishme. Drejt altarit, Meghan shkoi me babanë e princ Harry.

Mirëpo babai i saj, i cili aktualisht ndodhet i shtirë në spital, ku dhe do të bëjë një ndërhyrje në zemër, ka thënë dy fjalë zemre për të bijën që u martua me një ceremoni madhështore.

“E vogla ime duket shumë e bukur dhe e lumtur. Do doja të isha atje dhe t'ju uroja dashuri e lumturi", ka rrëfyer ai për TMZ.

Ndër të tjera ai ka treguar se ceremoninë e ka ndjekur të gjithën nga televizori dhe është emocionuar jashtëzakonisht shumë dhe ndihej i lumtur për të bijën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një adoleshent, i cili u qëllua në kokë nga një përplasje me armë të ndodhur në Chicago, shtangu shërbimet e emergjencës dhe policinë,

   Noizy është një prej artistëve shqiptarë që ka pas vetes shumë fansa.

   Një video që është bërë virale në rrjet tregon një peshkaqen shumë pranë bregut të detit në Salento, në plazhin San Foca, që ndodhet p

   Këto ishin fotot e fundit të 32-vjeçares Semra Aysal, që kishte shkuar së bashku me bashkëshortin të shihte luginën e Fluturave.

   Mushkonjat kanë “pushtuar” Vollgogradin dhe sigurisht që ishin të pranishme edhe në stadiumin ku u luajt ndeshja Tunizi-Angli.

   Lidhjet, fejesat dhe martesat e femrave të showbizit ndër vite me djem të fortë e të pasur, kanë marrë rëndësi të posaçme në median sh

Robbie Williams rrezikon të dënohet për gjestin në ceremoninë e hapjes.

Një leopard është shpëtuar nga mbytja pasi ra në një pus 7.6 metra të thellë, falë një grupi majmunësh që alarmuan banorët vendas.

Bebe Rexha është një këngëtare dhe kompozitore e suksesshme, por ajo po lufton ankthin prej shumë kohësh.