Pas spikereve topless, lajmet i jep një djalë i zhveshur (FOTO)

Postuar: 12/06/2018 - 12:35

   Edicionet e lajmeve në “Zjarr tv”, kanë marrë vëmendje të jashtëzakonshme edhe ndërkombëtarisht.

Me vetëm një xhaketë dhe topless, prezantueset kanë arritur të fitojnë famë me këtë mënyrë prezantimi për të cilën kanë shkruar edhe mediat e huaja.

Këtë herë “Zjarr tv”, ka nxjerr një prezantues mashkull topless dhe djaloshi teksa jep lajmet,  ka të veshur vetëm një xhaketë kostumi e asgjë tjetër. Pajmet e “Zjarr tv” kanë pushtuar për të disatën herë rrjetin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një studim i kryer mbi 20 mijë persona në SHBA, Britani të Madhe dhe Zelandë të Re, ka vërtetuar se suksesi i njeriut është i shkruar në

Në Qendrën e Hapësirës Kennedy, në Florida u mbajt një ceremoni që shënoi fillimin e festimeve me rastin e 50 vjetorit të zbritjes së nje

Ky është plazhi i Adriatikut , pranë fshatit që mban të njëjtin emër në bashkinë e Divjakës. Këtu gjithçka është si para viteve ’90.

Rubrika “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare” vijoi me ritransmetimin e historisë së jetës së Verës, protagoniste edhe në pjesën

Sikur të mos mjaftonte vetëm problemi për të gjetur tokë të lirë për varre, këtij telashi i shtohet edhe problemi i mosmirëmbajtjes së va

   Reperi i famshëm Wiz Khalifa ka dhënë një deklaratë të pazakontë lidhur me konsumimin e bananes tek meshkujt.

   Historia është e mbushur me ekzekutime femrash të dyshuara si praktikante të magjisë së zezë.

   Blerina Kllokoqi-Rugova, ne një event të veçantë ka shënuar 10-vjetorin e brenditë të saj në tregun e Kosovës

   Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë

   Makina e stilistit të njohur Armend Ramadani mbrëmë është përfshirë nga flakët.