Përse Donald Trump kurrë nuk mban unazë?

Postuar: 20/06/2018 - 17:32

   Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës të mos mbajnë unazë dhe ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës

Presidenti amerikan Donald Trump është ndër meshkujt të cilët kanë vendosur që simbolin e martesës ta mbajnë në kutinë e stolive, në vend që ta mbajnë me krenari në dorën e djathtë.

Kur në vitin 2004 ka vendosur të fejohet me Melania Knavs, modele me prejardhje sllovene, të cilën e ka njohur më 1998, në dorën e saj ka vënë unazën e fejesës në vlerë prej 1.5 milionë dollarë.

Janë kurorëzuar pas një viti, ndërkaq Melania si zonja Trump është bërë pronare e diamantit prej 13 karatëve!

Trump nuk ka deklaruar asnjëherë arsyen se pse nuk mban unazë. Kjo nuk është risi për të, sepse edhe gjatë martesës me gruan e tij të parë, Ivana Zelnickova, edhe kjo modele, në dorën e tij nuk u pa unazë.

Gjatë martesës së dytë, me Marla Maplesin kohë pas kohe kemi mundur ta shihnim me unazë në dorë. Gjithsesi Trump nuk mban asnjë stoli në duart e tij.

Njësoj si Trump sillet edhe princi William, i cili ka thënë se nuk mban unazë dhe kjo është një zgjedhje personale e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kampionati Botëror "Rusi 2018" përveç emocioneve të futbollit solli edhe shumë reklama për bastet sportive.

Michael Veley, turist amerikan dhe i sëmurë me kancer zgjodhi Venecian si udhëtimin e tij të fundit në këtë jetë, gjatë të cilit i vodhën

Zonja e Parë, Melanie Trump duket se ka përjetuar diçka të pakëndshme kur është takuar me presidentin rus Vladimir Putin.

Ishte ende pa u mbyllur marrëveshja zyrtare midis Juventusit dhe Realit të Madridit, kur Cristiano Ronaldo ishte duke pushuar në Greqi.

   Eklipsi më i gjatë hënor për këtë shekull dhe shansi për të parë nga afër planetin Mars po vjen.

   Një anije brenda së cilës gjendej arë me vlerë prej rreth 130,5 miliardë dollarë është zbuluar në ujërat e Koresë së Jugut.

   Lënë vogëlushen e tyre 3 vjeçe pa ngrënë dhe e filmojnë, ndërsa ajo u lutet për ta ushqyer.

   Ndalemi te numri i fëmijëve që do bëni në të ardhmen, bazuar te shenja juaj e horoskopit.

   Një nga yjet më të njohura të industrisë së pornos ka zbuluar se si kanë reaguar prindërit e saj kur ajo u ka thënë se çfarë punë bën.

Loja në kuzhinën e shtëpisë nuk ka shkuar ashtu si duhej për një dy vjeçar në Turqi.