Presidenti kosovar fotografohet me Ivanka Trump

Postuar: 12/02/2018 - 22:35

   Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili vizitoi Amerikën javën e kaluar, ka arritur të fotografohet me gruan më të fuqishme në Shtetet e Bashkuara, Ivanka Trump.

Thaçi ka bërë dy fotografi me Ivanka Trumpin, që punon si këshilltare në Shtëpinë e Bardhë.

Fotografitë janë realizuar teksa që të dy po merrnin pjesë në Lutjet e Mëngjesit, në Uashington, nën patronazhin e presidentit Trump.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Blerimi i ishte drejtuar programit “Dua të të bëj të lumtur” për të falënderuar nënën që e kishte rritur dhe për t’i premtuar që do t’i q

   Asgjë nuk u tha rreth skuadrës së artistëve dhe grimierëve që do të rregullonin Meghanin ditën e dasmës!

   Presidenti amerikan, Donald Trump, nuk i ka shpëtuar një gafe, këtë herë në lidhje me gruan e tij.

   Një krijesë e pazakontë është shfaqur në brigjet e Meksikës.

   Këtë javë është komentuar gjatë se përse babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk do ta shoqëronte të bijën drejt altarit në ditën e s

   Mbretëresha e Anglisë mund të jetë më e njohura në të gjithë botën, por nuk është më e pasura në Europë.

   Princi Harry dhe ish-aktorja, Meghan Markle kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë sot (e shtunë) në kështjellën Wisdor.

   Meghan Markle është shfaqur sot madhështore në ceremoninë e martesës me princ Harry-n.

   Moderatori i njohur dhe gazetari Sokol Balla ka qenë i ftuar në emisionin ‘Një kat më lart’.

   Në panoramën magjepsëse të Rivierës franceze, resorti luksoz Cap Roc mikpriti për të 25-tin vit radhazi të ftuarit VIP të eventit më g