Renee feston si princeshë ditëlindjen e saj (FOTO)

Postuar: 16/05/2018 - 22:44

   Vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka festuar 3-vjetorin e lindjes se saj

Ajo këtë e ka bërë në një mënyrë tepër mbresëlënëse derisa babai dhe nëna e saj ishin përkujdesur për të gjitha që ajo ta festoi këtë festë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Për këtë gjë, ata kishin kontraktuar njërën prej firmave më të njohura në Kosovë të dekorimit të ditëlindjeve Grand Dekor.

Me të vërtetë në këto foto, Renee duket e lumtur e bashkë me të edhe mami dhe babi i saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një këngëtare dhe kompozitore e suksesshme, por ajo po lufton ankthin prej shumë kohësh.

   Fenomeni natyror “bombë uji”, i cili nënkupton një sasi mjaft të madhe reshjesh të përqendruara në të njëjtin vend dhe në një kohë shu

   Një fjalë popullore thotë, kur të vijnë të këqijat hapi derën… I tillë mund të quhet edhe ky incident i ndodhur në Indonezi, ku arkivo

   Policia në Pejë është duke e hetuar vjedhjen e një shtëpie në Zahaq, derisa pronari Xhevdet Kelmendi ishte në pushim me familje.

   Botërori “Rusi 2018” ka disa ditë që ka nisur dhe po mban të mbërthyer pas ekranit tifozë nga e gjithë bota.

   Olti Curri njohet si një prej opinionistëve që i thotë gjërat hapur dhe pa dorashka. 

   Prej disa ditësh ka nisur kompeticioni më i madh i futbollit, por ndryshe nga shumica e ndeshjeve, Kupa e Botës nis që në orën 3 të pa

   Aktorja shqiptare ka realizuar disa foto sensuale dhe njëkohësisht shumë të guximshme.

Një kopsht zoologjik në Beijing tregon përkujdesje të vazhdueshme për një organgutang duke përdorur masazh tradicional kinez.