Shkurte Gashi dhe Flor Mumajesi 'pajtohen' për hir të shoqërisë

Postuar: 24/12/2017 - 20:00

Dy artistët e njohur të ekranit shqiptar, Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi kanë ardhur me një bashkëpunim muzikor, të titulluar 'Si dikur'. 

Një këngë me muzikë ritmike që flet për një çift të ndarë, të cilët u bashkuan për hir të shoqërisë që nuk e dinë për ndarjen.

Muzika dhe teksti është punuar nga vetë Flor Mumajesi që i mungoi për pak muaj muzikës shqiptare. 

Dueti i tyre pritet të jetë tepër i suksesshëm dhe shumë shpejt të kthehet në hit. Ky nuk është bashkëpunimi i tyre i parë pasi vitin e kaluar erdhën me 'T'u luta' që ka mbi 22 milionë klikime në YouTube.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kur Papa Françesku puthi vogëlushen Gianna Masciantonio në vitin 2015, shumë e panë si një sinjal inkurajues, pasi ajo ishte diagnosti

   Dy shtetas koreano-veriorë, nënë e bir janë takuar me njëri-tjetrin për të parën herë pas 68 vitesh.

   Ata duken një çift ideal dhe historia e tyre ngjan si në përralla. Një princ që dashurohet me një vajzë të thjeshtë të universitetit.

Nëse një çift ndahet në stinën e verës, duke prishur planet që kishin bërë së bashku për pushime, sipas ekspertëve, duhet të veprojnë kës

MTV's Video Music Awards rikthehet mbrëmjen e kësaj të hëne (20 gusht) në Radio City Music Hall në New York.

Njerëzve në Venezuelë u duhen shuma të jashtëzakonshme parash për të blerë disa ushqime bazë, pasi inflacioni në këtë vend ka dalë jashtë

Bizhuteritë janë një pjesë e rëndësishme e jona. Shumë prej tyre kanë kuptime të veçanta por edhe koleksionohen.

Bllokimi i veshit është një ndjenjë e bezdisshme sidomos tani që në stinën e verës mund të ndodhë më shpesh nga plazhi.

Donald Trump po e mban peng Melanian me kërcënimin se do ta depërtonte nga Amerika nëse do të kërkonte divorcin.

Dhjetë orë makth, dhjetë orë duke luftuar për jetën e saj në detin e Adriatikut gjatë natës, atmosferë e një filmi horror.