Si bien në grackën e femrave "të rrezikshme" bosat shqiptarë (VIDEO)

Postuar: 14/03/2018 - 14:00

Shpesh nëpër biseda apo tavolina flitet për vajzat e "rrezikshme" të cilat në zhargonin e përditshëm, thuhet se mund ta marrin dhe burrin nga krevati. Dhe ato, burrat "teveqelë" të cilët bien në grancë.

Ideatori dhe prezantuesi i emisionit "360 gradë" në Ora News, Artur Zheji ishte i ftuar në taksinë e Rudina Dembacaj ku i jep dhe një përkufizim këtyre femrave të rrezikshme.

Po si janë femrat e rrezikshme sipas Zhejit?

"Femrat e rrezikshme. Janë singël në kërkim të divorcimit të një burri mundësisht me karrierë të mirë dhe me lekë, janë joshëse, dinë të japin për një kohë të shkurtër iluzionin që janë femrat më seksi dhe kanë aftësi për të kontaminuar trurin e mashkullit. Dhe me çpo shohim xhiro janë shumë të kontaminuarit e kësaj. Sot në Shqipëri mund të them nja 10 emra, - por s'ti them dot për arsye etike - që kanë nga dy tre gra paralel. Gra që bëjnë dhe fëmijë. I merr fëmijën femra e rrezikshme këtij burrit teveqel dhe pastaj e mjel tërë jetën. Është bërë një lloj biznesi.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo shenjë zodiakale ka meritat dhe defektet e saj që do të shprehen në veçoritë e karakterit të saktë.

   Eshtrat 2 mijë vjeçare të "bukuroshes së fjetur" varrosur me rroba luksoze dhe me dhurata për jetën e përtejshme janë gjetur nën një r

   Blogerja e njohur Armina Mevlani ka treguar për fansat e saj një problem me shëndetin e saj.

   Trupi i një 30-vjeçari, tifozi i zjarrtë i Lionel Mesit, është gjetur ditën e sotme, pasi ishte lajmëruar i zhdukur që kur ekipi i Arg

   Një lojë futbolli ka rezultuar shumë e dhimbshme për një adoleshent nga Kosova, që po argëtohej me sportin më të bukur në botë.

   Mjaftoi një foto e tij ku tregonte se po kthehej në vendlindjen e tij, Iran dhe mediet rozë u mbushën nga lajmet se pas vetëm 1 muaji,

   Një 15-vjeçar u tërhoq zvarrë nga një bandë dhe u rrëzua brutalisht për vdekje.

Modelja Delilah Hamlin dukej shume seksi teksa ka pozuar në sfilatën e Los Anxhelos me bikinit e reja.

Me një bindje absolute se mund t’i realizojë të gjitha qëllimet që mund t’i vërë vetes, Gert Zenelaj ndryshoi katërcipërisht jetën e tij.

Kur bëhet fjalë për pushime, të gjithë jemi të prirur të gjejmë format e argëtimit nga më të larmishmet, që përveç kënaqësisë dhe relaksi