Sportistja bukuroshe vjen me poza provokuese

Postuar: 06/12/2017 - 16:10

   Tenistja ukrainase, Elina Svitolina, e mbylli sezonin me 5 trofe të fituar, por impenjimet e saj për 2017-ën ende nuk kanë përfunduar.

E renditur si e treta më e mirë në botë në muajin shtator, bukuroshja 23-vjeçare ka pozuar para aparatëve fotografikë, duke realizuar disa poza provokuese për një revistë në Ukrainë që kanë shkaktuar debat në vendlindjes së saj.

Elina nuk do t’ia dijë për kritikat, sepse i ka armët e forta për të fituar simpatinë e fansave të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kapelja që mbante Napoleon Bonaparti në betejën e Vaterlosë është shitur për 400 mijë dollarë në një ankand në Lyon të Francës.

Situatat e vështira gjatë transmetimeve live janë të pashmangshme por ajo që i ka ndodhur një gazetarje mund të ketë qenë tepër shokuese

Një bionde e bukur, e cila në mediat ruse u përshkrua si tifozja më seksi e Botërorit, është identifikuar si një yll i filmave porno.

Kanye West akuzohet se ka vjedhur punën e një artisti tjetër, këtë herë gjatë xhirimeve për fushatën e tij të modës Yeezy.

   Një adoleshent, i cili u qëllua në kokë nga një përplasje me armë të ndodhur në Chicago, shtangu shërbimet e emergjencës dhe policinë,

   Noizy është një prej artistëve shqiptarë që ka pas vetes shumë fansa.

   Një video që është bërë virale në rrjet tregon një peshkaqen shumë pranë bregut të detit në Salento, në plazhin San Foca, që ndodhet p

   Këto ishin fotot e fundit të 32-vjeçares Semra Aysal, që kishte shkuar së bashku me bashkëshortin të shihte luginën e Fluturave.

   Mushkonjat kanë “pushtuar” Vollgogradin dhe sigurisht që ishin të pranishme edhe në stadiumin ku u luajt ndeshja Tunizi-Angli.

   Lidhjet, fejesat dhe martesat e femrave të showbizit ndër vite me djem të fortë e të pasur, kanë marrë rëndësi të posaçme në median sh