Stërmbesa e Enver Hoxhës ka një pyetje me rëndësi! (VIDEO)

Postuar: 12/02/2018 - 21:28

   Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të bukur të së bijës.

Në këtë video Hera e vogël, si një aktore e vërtetë interpreton dhe ndër të tjera bën pyetjen mjaft interesante. “Po paratë si blihen?”

Nuk është hera e parë që vogëlushja e këngëtares bën video të tilla mjaft simpatike.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ngjalat e lumenjve evropianë në rrezik si pasojë e koncentrimit të lartë të kokainës.

   Mbrëmë është ndarë nga jeta "Miss Britania 2018".

   Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Turqi, ku është qëlluar për vdekje këngëtarja e njohur atje, Hacer Tulu.

   Policia ka arrestuar një person në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i cili akuzohet për vrasjen e reperit të njohur XXXTentacion pak d

Vrasja e qenve për mish është e paligjshme në Korenë e Jugut me vendimin e një gjykat tashmë.

Jolene Sher, një fizioterapiste britanike, thotë se takat e larta duhen përdorur nga femrat.

Në prag të Ditës Botërore të Refugjatit, Papa Francesku dhe Selia e Shenjtë në Vatikan ka nderuar emigrantin shqiptar Petrit Kozeli me ti

Rusia ndez alarmin e kuq për mungesë birre, pijen e preferuar të tifozëve në këtë Kupë Bote.

Sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Rochester, Nebraska-Linkoln dhe Notredame marrëdhënia mes vëllezërve dhe motrave i mbron fë

   Ky është momenti tronditës kur një vajzë hyri pa ftuar në dasmën e të dashurit të saj me një grua tjetër, duke ecur drejt altarit.