Tapë me alkool, publikohen fotot shqetësuese të familjes mbretërore

Postuar: 25/05/2018 - 16:06

Fotografi i vip-ave Max Butterworth ka vendosur të trazojë ujrat. Së fundmi ai ka bërë publike një album të realizuar nga viti 2005 deri në 2008-ën ku shfaq anën e errët të personazheve të famshëm.

Ato që menjëherë janë bërë virale duke ngritur shqetësime edhe tek familja mbretërore i përkasin Kate Middleton, Princ William dhe Harry.

Fotot bardhë e zi i shfaqin teksa dalin nga një klub nate krejtësisht të dehur me një pamje jo fort të këndshme në fytyrë ndërsa përpiqen të zënë vend në taksi ndërsa Harry mundohet të qëndrojë i qetë e të mos godasë ndonjë paparac në fytyrë.

Ata ishin të shoqëruar nga këngëtarja e famshme Cheryl me të cilën asokohe ndanin një shoqëri të mirë por që gjithashtu ishte shpatulla ku Kate mbështetej pasi e kishte humbur nga alkooli.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rusia ndez alarmin e kuq për mungesë birre, pijen e preferuar të tifozëve në këtë Kupë Bote.

Sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Rochester, Nebraska-Linkoln dhe Notredame marrëdhënia mes vëllezërve dhe motrave i mbron fë

   Ky është momenti tronditës kur një vajzë hyri pa ftuar në dasmën e të dashurit të saj me një grua tjetër, duke ecur drejt altarit.

   Brejtësit e tërbuar kanë bastisur bankomatin e një banke në Indi, duke ngrënë mijëra dollarë kartëmonedha.

   Një incident gjatë lojës se kriketit, ka zbuluar sëmundjen e kancerit.

  Janë bërë shpesh virale në rrjetet sociale videot e prezantueseve të motit nëpër botë të cilat shfaqen super seksi.

   Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël nga pushimet e saj.

   Ish-presidenti i Brazilit, Luis Inacio Lula da Silva, që më 7 prill është çuar pas hekurave të burgut, me një dënim 12 vjet në Coritib

   Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës të mos mbajnë unazë dhe ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës

   Kapelja që mbante Napoleon Bonaparti në betejën e Vaterlosë është shitur për 400 mijë dollarë në një ankand në Lyon të Francës.