Transformohet ish-presidentja (FOTO)

Postuar: 19/04/2018 - 20:05

   Pavarësisht të gjithave, ajo po duket më në formë se kurrë me pamjen fizike, e çdo herë e veshur me plot shije.

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka pësuar një ndryshim të madh që nga koha kur ishte në këtë post e deri tani

Por, pesha e saj është ajo që dukshëm lehtë dallohet, por ajo është akuzuar shpesh dhe për ndërhyrjet kirurgjike.

Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Facebook, ish-presidentja po duket e bukur si asnjëherë më parë.

Vetëm pak kohë pas përfundimit të mandatit, ajo u nda dhe nga bashkëshorti i saj, Astriti, i cili javë më parë bëri publike lidhjen e tij të re.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mund të jenë të talentuar, të aftë, kreativë, por u mungon vullneti.

Ky është momenti i tmerrshëm kur një shqiponjë e artë mbërthen një vajzë 8-vjeçare, duke i shkaktuar asaj plagë të rënda në trup.

Dy të dashuruar vendosën ti japin fund romancës në të 20-at duke i premtuar njëri-tjetrit se do të martohen nëse do mbeten beqarë.

Will Smith ka një histori suksesi që çdokush do ta kishte zili.

Një specie e re vdekjeprurëse e gjarpërinjve helmues është zbuluar në Australi.

   Vetëm pak ditë më parë çifti i njohur i showbizit shqiptar Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë me vogëlu

Mjaftuan vetëm disa minuta në pasarelë dhe ajo fitoi vëmendjen e të gjithëve.

   Modelja britanike Chloe Ayling, e cila vitin e kaluar u mor peng në Itali për 6 ditë, ka rrëfyer ditët e saj të vështira.

   Patrik O’Well është 44 vjeç dhe që nga mosha 30 vjeç bën xhiron e të gjithë pistave të garave të botës, duke tentuar të shtypë gazin n

Për të lehtësuar djegiet e lehta por dhe për pastrim, vetitë e Aloe Verës janë me vërtet të shumta.