'Uragani "Irma" shkatërron shtëpinë e aktorit William Levy

Postuar: 13/09/2017 - 12:07

Uragani “Irma” që preku Floridan, shkatërroi shumë banesa, dyqane, rrugë e shkolla.

Lajmet e publikuara herë pas here, tregonin për ndërpreje të energjisë elektrike, shërbimin e ujit dhe të telefonit në zonat e prekura nga uragani.

Jo pak ishuj u shkatërruan pasi furtuna kaloi mbi to, duke shkaktuar edhe viktima nga i gjithë vendi.

Stuhia e fortë solli dëme edhe për yllin e telenovelave Mexikane, William Levy.

Pemët përpara shtëpisë së tij janë rrëzuar duke e zënë të gjithë rrugën.

Fatmirësisht aktori, dy fëmijët e tij dhe bashkëshortja janë shumë mirë. Dëme ka pasur vetëm në pjesën e oborrit dhe hyrjen e shtëpisë. Fqinjët e kanë ndihmuar atë për të sistemuar situatën.

Aktori ka postuar video të pasojave të Uraganit Iram në oborrin e shtëpisë  dhe shkruan: “Hyrja e shtëpisë ëshët bllokuar plotësisht nga pemët e shkatërrura. Por ne jemi të gjithë mirë falë Zotit. Shpresoj që të gjithë të jenë mirë e të sigurtë.”

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   “Burgu mund të dëmtojë karrierën e saj, ajo është e lirë”. Ky ka qenë vendimi i gjykatësit, Jan Pringle për studenten e mjekë

   Mbreti i Arabisë Saudite ka lëshuar një dekret, me anë të të cilit gratë tani e tutje lejohen të ngasin makinën.

Ermal Mamaqi, pa frikë mund të quhet një nga figurat më të suksesshme aktualisht në botën e televizionit.

Për çdo baba në botë vajza e tij është më e bukura në botë. Kështu ndodh edhe për presidentin e SHBA-ve Donald Trump.

   Shpesh herë themi se nuk arrijmë të njohim veten tonë e jo më partnerin.

   Një i ri italian, pas ndarjes me ish-të dashurën nisi t’i dërgonte kësaj të fundit buqeta me lule për t’i ndryshuar mendjen, me qëllim

   Disa vrasje seriale makabre janë zbuluar nga policia ruse, që datojnë që prej vitit 1999.

   Trajnoheshin mes tyre për të hapur sa më shpejt dyert dhe kasafortat, ndërkohë që mallin e vjedhur nëpër apartamente dhe vila private

Një histori shumë interesante familjare, sa prekëse aq dhe motivuese, kemi ndeshur sot. 

Teknologjia po avancon gjithnjë e më tepër!