Vajza e ish-deputetes provokon me të brendshme (FOTO)

Postuar: 22/04/2018 - 21:14

   Vajza e ish-deputetes demokrate ka ngritur temperaturat. 

Ada Deda është tashmë duke u angazhuar me një nga eventet e bukurisë më të rëndësishme ‘Miss Univers’. 

Ndërkohë vajza e Albina Dedës ka ndarë në rrjetet e saj sociale disa foto provokuese, ku pozon me bikini dhe mjaft sensuale.

‘Nuk jam e rrëmujshme’ka shkruar ajo në foton e saj teksa duken në shtratin e saj rroba të hedhura. E në fakt kujt mund t'i tërheqin vëmendjen rrobat kur ajo ka pozuar kaq seksi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Anija spanjolle “San Hose”, e fundosur prej më shumë se 300 vjetësh në Detin e Karaibeve, jo shumë larg bregdetit të Kolumbisë, është

   Princi Harry u sulmua nga një bletë sot gjatë shëtitjes me Meghan Markle, kur arritën në festën e 70-vjetorit të princit Charles.

   Një pilot ka arritur të shpëtojë 151 jetë njerëzish falë profesionalizmit të tij të lartë dhe aftësisë për ta ulur avionin në pistë ed

   Ditët e fundit në media të ndryshme botërore nuk flitet gjë tjetër veç për dasmën mbretërore.

Prindërit e një vajze një vjeç e gjysëm, kanë quajtur të bijën "Blu" dhe për këtë janë thirrur në prokurorinë e Milanos për të korigjuar

Ndërkohë që shumë vëzhgues të dasmës mbretërore të së shtunës shijuan dashurinë e çiftit, të tjerë panë shenja dollari.

Prestigjiozja amerikane “Lonely Planet”që boton guidat më të famshme në botë për udhëtimet, ka renditur Tiranën ndër 10 vendet që duhen v

Në vitin 1697, Parlamenti Britanik kishte caktuar 1.2 milionë sterlina në vit për familjen mbretërore, si fond në kohë paqeje, me të cila

   Deklarata të habitshme vijnë nga një prej aktoreve veterane turke.

   Zbulime të rëndësishme arkeologjike janë shënuar në Duhok, në Administratën Rajonale Kurde në veri të Irakut, të cilat mendohet se rrj