VIDEO/ Kur vdekja të kalon përpara syve

Postuar: 18/01/2018 - 10:47

Disa peshkatarë janë gjendur vetëm një hap larg vdekjes. Ndërsa po peshkonin janë detyruar të braktisnin varkën e tyre duke u hedhur në lumë pasi një anije e madhe po vinte me shpejtësi drejt tyre.

Pavarësisht thirrjeve të tyre, anija nuk ndaloi duke përplasur varkën. Për fat të mirë peshkatarët u hodhën  në lumin Columbia të Oregonit përpara se varka e tyre të bëhej copë-copë. 

Peshkatarët kanë paditur shoferin e anijes tjetër për 372,500 dollarë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Quhet “mjeshtri i shkurreve”, ose ndryshe “nëpërka me vrima” dhe është nëpërka më e gjatë e këtij lloji.

Të sapomartuarit Duka dhe Dukesha e Sussex-it u siguruan që e ndjera Princeshë Diana të ishte prezente në ditën e tyre më të lumtur.

Pasi u ngjit në teatrin e Korçës me ‘Vetëvrasësin’, aktorja durrsake Olta Gixhari tani kthehet me një rol në film.

E kishte pritur shumë gjatë këtë moment dhe donte ta bënte të veçantë, siç do e ëndërronte çdo vajzë.

Shefi i dasmës mbretërore ishte zgjedhur Mark Flanagan.

Blerimi i ishte drejtuar programit “Dua të të bëj të lumtur” për të falënderuar nënën që e kishte rritur dhe për t’i premtuar që do t’i q

   Asgjë nuk u tha rreth skuadrës së artistëve dhe grimierëve që do të rregullonin Meghanin ditën e dasmës!

   Presidenti amerikan, Donald Trump, nuk i ka shpëtuar një gafe, këtë herë në lidhje me gruan e tij.

   Një krijesë e pazakontë është shfaqur në brigjet e Meksikës.

   Këtë javë është komentuar gjatë se përse babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk do ta shoqëronte të bijën drejt altarit në ditën e s