VIDEO/ Si i doli Arditit parashikimi i filxhanit?

Postuar: 11/02/2018 - 17:44

Mesa duket batutat dhe argëtimi ka vazhduar edhe prapa kuintave me gjyshen simpatike Tahire që ishte sot e thirrur te "Ka një mesazh për ty".

Ardit Gjebrea siç duket i ka kërkuar që t’i shohë filxhanin, duke qenë se ajo e bëntë këtë gjë shpesh për shoqërinë e saj, por sot i është dhënë mundësia të bëjë "parashikimin e fatit" për showman-in  Ardit Gjebrea.

Nënë Tahireja: "Duket njëri sikur të ka zili por gjë s’të bëjnë sepse zemrën e ke të kuqe gjak me një tresh, tre orë tre ditë, tre javë, ke një rrugë të gjatë".

Gjebrea: "Edhe një herë? Çfarë rruge se unë nuk lëviz se është e diela."

Nënë Tahireja: "Ke rrugë të gjatë do dalësh jashtë, se ku nuk e di. Ke zogj mbi kokë, në shtëpi i ke njerëzit shumë të mirë. Ardit të del shumë mirë filxhani. Je shumë i mbarë. Je mbret dhe mbretërofsh"./tvklan.al

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kur vjen puna te syzet e diellit zakonisht bëhemi shumë tekanjozë.

Historia me të cilën u mbyll programi “Dua të të bëj të lumtur” këtë të shtunë, kishte në qendër të vëmendjes një nuse… Flora kish ardhur

   Ka mbaruar… Supermodelja Alessandra Ambrosio dhe Jamie Mazur i kanë dhënë fund lidhjes 10-vjeçare.

   Votimja kishte zgjedhur programin “Dua të të bëj të lumtur” për të rrëfyer historinë e dashurisë së saj.

“Bugatti Chiron” është një makinë unike për çdo blerës dhe mund të personalizohet me elemente të dallueshme të ndryshme për këdo që e ble

Restoranti i parë nënujor në Europë do të hapet në fillim të vitit 2019 në Lindesnes, në jug të Norvegjisë.

   Replikat dhe kundëreplikat mes analistit Mustafa Nano e prezantueses Ilda Bejleri mesa duket nuk do të mbyllen me kaq, kjo pas shpërth

   Lufta e inxhinierëve për të arritur shpejtësinë maksimale në automjete vazhdon dhe Hennessey Venom F5 do të pajiset me 2 turbo të tjer

    “Kur ngjiten në skenë është shumë errësirë dhe nuk e dallon dot se sa të dehura janë”, ka thënë striptisti që e ka parë vete