DigitAlb ka një njoftim të rëndësishëm për abonentët

Postuar: 14/01/2018 - 21:17

Platforma Dixhitale Tokësore dhe Satelitore DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër tokësor SD, se duhet ta ndërrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD.

DigitAlb njofton abonentët se e përfitojnë falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor, deri më 15 janar. Pas këtij procesi abonentët e tjerë me dekodera tokësorë HD ose flyBOX duhet të bëjnë patjetër kërkim automatik të kanaleve, për të marrë renditjen e re të tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ishte 23 maji i vitit 2008 kur themeluesi i Top Channel-it, Dritan Hoxha, humbi jetën tragjikisht në një aksident automobilistik.

Motër File, murgesha që shërben në Fushë-Milot në bashkëpunim me Caritasin dioqezën Tiranë-Durrës arriti të fitojë 7.5 milionë këtë të di

Prej fillimit të sezonit në “Portokalli”, aktori Rezart Veleshnja në një prej roleve të tij imiton dhe gazetarin e njohur Arian Çani.

Rudina Xhunga është një nga gazetaret më të vjetra të televizionit.

Moderatori i emisionit “Provokacija” në ABC News, Mustafa Nano, në monologun e tij mbrëmjen e sotme ka folur për dy vajza të ekranit, mod

Ajo është një nga balerinat më simpatike që ka spikatur me bukurinë e saj.

15 vjet pasi u bë pjesë e "Top"-it, Ledion Liço është po ai që ka qenë.