DigitAlb ka një njoftim të rëndësishëm për abonentët

Postuar: 14/01/2018 - 21:17

Platforma Dixhitale Tokësore dhe Satelitore DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër tokësor SD, se duhet ta ndërrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD.

DigitAlb njofton abonentët se e përfitojnë falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor, deri më 15 janar. Pas këtij procesi abonentët e tjerë me dekodera tokësorë HD ose flyBOX duhet të bëjnë patjetër kërkim automatik të kanaleve, për të marrë renditjen e re të tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

15 vjet pasi u bë pjesë e "Top"-it, Ledion Liço është po ai që ka qenë.

   Top Channel ka disa muaj tashmë që është përfshirë nga një valë e fuqishme ndryshimesh me njerëz të rëndësishëm që largohen dhe të tje

“Topin e lamë tek ‘Top’-i, këtu do të tregojmë lajme të vërteta në Real Story”.

Imami i xhamisë së Tabakëve, mjaft popullor dhe për rolin aktiv të tij në rrjetet sociale, Elvis Naçi ishte i ftuar sot në Wake Up, ku nd

“Top Channel” ka publikuar në faqen e saj zyrtare të web-it, se gazetari Ylli Rakipi do të nisë emisionin e tij në këtë stacion çdo të en

Pas përfundimit të emisionit “C'est la vie” drejtuar nga bukuroshja Marina Vjollca në televizionin Klan, një tjetër emision me muzikë pri

Mes lëvizjeve të shumta që po ndodhin së fundi në botën e televizionit në vend, gjatë javës së kaluar u zyrtarizua kalimi i gazetarit Yll