Do shkojë apo jo në “Top Channel”, ja çfarë thotë Fatos Lubonja

Postuar: 09/01/2018 - 09:00

Mes lëvizjeve të shumta që po ndodhin së fundi në botën e televizionit në vend, gjatë javës së kaluar u zyrtarizua kalimi i gazetarit Ylli Rakipi në “Top channel”, në vend të Sokol Ballës.

Së bashku me të u tha se pjesë e “Top Channel” do të ishin edhe dy analistët e emisionit ‘Të paekspozuarit’, Fatos Lubonja dhe Andi Bushati.

I kontaktuar nga Politiko.al analisti Fatos Lubonja u shpreh se ai nuk e ka ndërprerë kontratën me televizionin “News 24”.

Në këtë mënyrë Lubonja do të vijojë të jetë pjesë e ekranit të “News 24”. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

15 vjet pasi u bë pjesë e "Top"-it, Ledion Liço është po ai që ka qenë.

   Top Channel ka disa muaj tashmë që është përfshirë nga një valë e fuqishme ndryshimesh me njerëz të rëndësishëm që largohen dhe të tje

“Topin e lamë tek ‘Top’-i, këtu do të tregojmë lajme të vërteta në Real Story”.

Imami i xhamisë së Tabakëve, mjaft popullor dhe për rolin aktiv të tij në rrjetet sociale, Elvis Naçi ishte i ftuar sot në Wake Up, ku nd

“Top Channel” ka publikuar në faqen e saj zyrtare të web-it, se gazetari Ylli Rakipi do të nisë emisionin e tij në këtë stacion çdo të en

Platforma Dixhitale Tokësore dhe Satelitore DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende

Pas përfundimit të emisionit “C'est la vie” drejtuar nga bukuroshja Marina Vjollca në televizionin Klan, një tjetër emision me muzikë pri