“Kam emocione që jam këtu”, befason Arian Çani... shkon te “Portokalli”

Postuar: 29/04/2018 - 21:48

Prej fillimit të sezonit në “Portokalli”, aktori Rezart Veleshnja në një prej roleve të tij imiton dhe gazetarin e njohur Arian Çani.

Por mbrëmjen e sotme ka ndodhur surpriza... Arian Cani është parë në ekranin e “Top Channel”, në emisionin e humorit “Portokalli”, përballë personazhit që e imiton.

Kam emocione që vij këtu, pasi për mua është hera e parë që vij këtu, ndërkohë që të shikoj ty çdo të diel, që të të imitoj çdo të premte”, u shpreh Çani me humor, teksa në sallë kishte ovacione dhe të qeshura të mëdha.

Çani i vërtetë i bëri një ftesë edhe aktorit që të shkonte në emisionin e tij, pasi tani barrierat janë thyer, tha Çani.

Nuk e di nëse do të ftoja unë ty të vije në emisionin tim, a do të vije?”, pyet Çani, Vanin e “Zona e Brrylit”.

Ishte vërtet një episod i këndshëm ky që u shfaq sonte...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Që pas largimit të bujshëm nga “Top Channel”, moderatoren Jonida Shehu e kemi parë të shfaqet rrallë në ekranet tona. 

   Moderatorja  Klea Huta, e cila u bë e njohur si në emisionin “Gjeniu i Vogël”, para pak muajsh lajmëroi se do të do të niste një proje

Këtë radhë raportohet se janë jo pak, por 4 spikerë lajmesh që kanë vendosur të largohen nga "Top"-i.

Pas thashethemeve të shumta për largimin e tij nga “Vizion Plus” për të nisur një aventurë të re në një tjetër televizion gjeneralist, Tu

Një foto e shkrepur gjatë ditës së djeshme të Agron Llakajt, moderatorit, aktorit dhe autorit të “Al Pazar” me Ben Blushin, drejtorin e "

Si njeri i medias, me eksperiencë të gjatë dhe të sukesesshme, Blendi Fevziu e di mirë që kur përflitet shumë për një lajm, e mira do të

Është ndarë nga jeta ditën e enjte (31 maj) spikerja e “Radio Shkodra”, Suzana Dibra në moshën 62-vjeçare.

Ishte 23 maji i vitit 2008 kur themeluesi i Top Channel-it, Dritan Hoxha, humbi jetën tragjikisht në një aksident automobilistik.

Motër File, murgesha që shërben në Fushë-Milot në bashkëpunim me Caritasin dioqezën Tiranë-Durrës arriti të fitojë 7.5 milionë këtë të di