Pas deklaratës së Asqeriut, ish-deputeti: Meta shtëpi me 20 banjo, Rama me bunker dhe…

Postuar: 13/02/2018 - 10:34

Pas deklaratës së fortë të Bujar Asqeriut një ditë më parë, i cili tha se nuk mendon njeri për artistët, shpërthim i fortë nga ana e artistit që u ripostua nga shumë personazhë publikë nëpër rrjete sociale, ka reaaguar edhe ish-deputeti Eduart Ndocaj.

Përmes një postimi në “Facebook”-un e tij, Ndocaj tregon disa “sekrete” të politikanëve.

STATUSI I NDOCAJT:

Politika me e pasur dhe me e korruptuara ne bote.PA PUNUAR ASNJE DITE ASNJERI PREJ TYRE.

Ilir Meta ka banesen me 20 banjo e pasuri ne Londer e Afrike te Jugut.

Edi Rama shpin bunkier e 10 hektare ullinj dhe pasuri ne SHBA.

Sali Berisha supermilardier dhe bashke me familjaret nuk din sa shtepi e pasuri kane.

Deputete dhe ish deputetet milardiere dhe pasuru neper bote .

Ministrat e ish ministrat milardiera dhe pasuri neper bote.

Kurse keto artista te medhenje trajtohen si skllever .

Populli pa pune pa buk pa shpres.

Gazetaret trajtohen si skllever.

Intelektualet si mjeran.

ZGJOHUNI SHQIPTARE BASHKOHUNI KUNDER KSAJ MAFIE POLITIKE TE TRE BANDAVE.

BANDA KRIMINAKE RAMA

BANDA KRIMINALE META

BANDA KRIMINALE BERISHA .

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Në kuadër të vizitës zyrtare në Hungari, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit në një takim të veçantë edhe nga Kryetari i Parlam

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme ka reaugar pas deklaratave të kreut të PD, Lulzim Basha se Gjermania ka marrë vendimin për të vo

Në një intervistë për ‘Deutsche Welle’, raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, socialdemokrati gjerman, Knut Fleckenstein ka

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, pas seancës parlamentare, foli në dalje të Kuvendit për një “shkatërrim përfundimtar

Ashtu si në seancat e fundit edhe seanca e sotme e Kuvendit është shoqëruar me tensione dhe debate të ashpra mes opozitës dhe mazhorancës

Ka rinisur pas një ndërprerje prej 10 minutash seanca e Kuvendit, ndërkohë që në foltore qëndron ende kryetari i PD-së Lulzim Basha.

Kreu i opozitës Lulzim Basha tha nga foltorja e Kuvendit se Shqipëria mori lajmin më të keq, pasi partitë gjermane nuk do të votojnë pro

Në kuadër të vizitës zyrtare në Hungari, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit në një takim të veçantë edhe nga Kryeministri i Hunga

   Sheshi “Skënderbej” fitoi të mërkurën Çmimin Europian të Hapësirës Publike 2017, në konkursin e zhvilluar në Barcelonë, ku Shqipëria k

   Një qytetar nga Durrësi, ka denoncuar sot faktin që sipas tij, kryebashkiaku Vangjush Dako dhe drejtori i OSHEE, Adrian Çela po zhvend