Plasin live ofendimet në emision: A ma ha m...? Gazetari: Ik mos na çaj trapin

Postuar: 16/05/2018 - 11:25

Skandali i Fatmir e Agron Xhafajt ka sjellë përplasje edhe mes gazetarëve dhe analistëve politikë.

Audio-përgjimi i publikuar nga PD për vëllanë e Fatmir Xhafës dhe a duhet të japë dorëheqjen ai, ishte temë e debatit në emisionin Top Show një natë më parë.

Pjesë e panelit të të ftuarve ishin edhe analistët Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe deputeti i PD, Ervin Salianji.

Këta të fundit janë përplasur keq me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar edhe fjalët ofenduese gjatë transmetimit live të emisionit.

Debatet live mbrëmjen e djeshme:

Nazarko: PD po nuk nxori burimin nga e mori videon do i shkojmë me paketa në burg.

Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh ti.

Lela: Ti je gomar.

Nazarko: A ma ha munë. Kur të dhjes unë ik haje.

Lela: Ik dil në pension mos na çaj trapin.   

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme në qytetin e Hasit, Këshilli Bashkiak i dha titullin “Qytetar Nderi”, ish-deputetit të PS-së, Gafurr Mazreku.

Kryetarja e Komisionit të Medias, deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pas situatës që u krijuar sot në Kuvend me praninë e kryet

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një reagim ka sqaruar se ai ishte i ftuar për të marrë pjesë në mbledhjen e Komisionit t

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Këshillin e Ambasadorëve Shqiptarë, të kryesuar nga Presidenti i këtij Këshilli, is

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me operatorët e turistët në qytetin e Durrësit.

Kryetari i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha se mazhoranca do të kërkojë shkarkimin e kryetares së Komisionit të Medias, Alb

Ministrja e Mbrojtjës Olta Xhaçka po zhvillon një vizitë zyrtare në Londër.

Pas sherrit prej më shumë se 30 minutash në Komisionin e Edukimit dhe Medias, kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka pranuar të dalë

Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, ka degraduar në përplasje dhe fyerje debati mes kryetares se Komisionit Albana Vok