Shpërthen në ironi Agron Duka: Ky është Durrësi i shekullit XXI (VIDEO)

Postuar: 19/03/2018 - 12:52

Kreu i partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka publikuar një video të Durrësit të përmbytur si pasojë e shiut intensiv.

Në videon e filmuar në lagjen 18, duket niveli i lartë i ujit që ka përmbytur rrugën si dhe automjetet.

Duke ironizuar, Duka shkruan se ky është Durrësi i shekullit të XXI ndërsa shtron pyetjen: A mban dikush përgjegjësi për këtë gjendje?

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

"Belgjika nuk është vend i "arit" ku mund të gjeni çfarëdo lloj gjëje që të kërkoni, prandaj mos ejani në Belgjikë për të kërkuar azi

Deputeti durrsak Lefter Koka, është fotografuar sot në Kuvend teksa ka shkuar për të përshëndetur deputetin Saimir Tahirin.

Pas deklaratës për gazetarët se nuk do të kishte bir nëne apo kurve që do ta pengonte, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar

Deputeti Tom Doshi, të cilit i është ndaluar hyrja në SHBA nga Departamenti Amerikan i Shtetit, ka kërkuar Vetting edhe në politikë, në n

Pas deklaratës së ish ministrit Tahiri se "nuk ka bir nëne e bir kurve që e ndalon", ka reaguar deputeti i Partisë Demokratike, Edi Palok

Pas fjalës së kreut të PD-së, Lulzim Basha deputetët demokratë u larguan nga salla e Parlamentit, ashtu siç edhe kishin vendosur në mbled

Në një prononcim për gazetarët ish-ministri i Brendshëm, ka befasuar me fjalimin e tij.

Rikthimi i Saimir Tahirit në parlament ka qenë nën vëmëndjen e gazetarëve që nga momenti që ai hyri në oborrin e Kuvendit.

Deputetët e Partisë Demokratike kanë braktisur seancën plenare të kësaj së enjte, pasi kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi nuk i dha fjalën ish-k

Ndërkohe që kreu i PD-së, Lulzim Basha fliste në foltore, deputeti Sali Berisha i ka kërkuar kreut të Kuvendit që Saimir Tahiri të nxirre