VIDEO/ "Helikopteri u ul 10 herë brenda një ore në Ishëm të Durrësit"

Postuar: 14/11/2017 - 12:08

Në fshatin Gotull të Adriatikut afër Ishmit, ka më shumë se një orë 10 ulje ka helikopteri.

Është ky denoncimi i qytetarit dixhital drejtuar ish-kryeministrit Sali Berisha.

Berisha shkruan "Helikopteri viziton fshatin Gotull?" teksa ka publikuar mesazhin në profilin e tij në 'Facebook', shoqëruar edhe me një video.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike nisi me tri mungesa të mëdha.

   Gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar të PD për ndryshimet në statut është miratuar propozimi që anëtarë të Këshillit Kombëtar të jenë

   Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, nëpërmjet një komunikimi nga profili i tij në Facebook, komenton mbledhjen e sotme të

   Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në rrjetin social atë që po ndodh me check up, ndërsa ka akuzuar Edi Rama dhe Vilma Nushin

Ditën e hënë më datë 23.04.2018,  pas dy muajsh do të mblidhet Këshilli Bashkiak pranë Bashkisë Durrës.

Përmes një postimi në Facebook, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar për vendimin e dhënë nga Gjykata e Apelit të Shkodrës sot

Ndërsa Partia Demokratike pritet të mbledhë në datat 28-29 prill Kongresin e Partisë Demokratike për të ndryshuar statutin e PD-së, publi

Pas shkarkimit të prokurores së Apelit në Shkodër, Besa Nikëhasani, ka reaguar përmes një postimi në Facebook ish-ministri i Drejtësisë,

Kryeministri Edi Rama apeloi sërish të rinjtë të ndjekin shkollat profesionale. Duke e cilësuar si një rrugë të sigurt punësimi nisur nga

Deputetja e PD-së Grida Duma është mes deputetëve që po protestojnë bashkë me qytetarët përpara Apelit të Shkodrës dhe kërkojnë lirimin e