VIDEO/ “Shpërthen” Ngjela live në studio, pasi dikush e telefonon: Të q... motrën

Postuar: 28/12/2017 - 11:53

Avokat Spartak Ngjela ishte i ftuar në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv për të bërë bilancin e vitit, por në një moment ka ndodhur një incident i ‘vogël’ LIVE.

Teksa po komentonte zbatimin e reformës në drejtësi dhe ekspozimin e Sali Berishës, avokatit i ka rënë telefoni LIVE në emision, ndërsa lëshoi një sharje nëpër dhëmbë “Të q***** motrën” (mund ta ndiqni në sekondën e 11-të në videon më poshtë).

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjermania vë si kusht për votën e saj pro hapjes së negociatave hartimin e ligjit të ri zgjedhor dhe zbatimin e tij që nga zgjedhjet loka

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari i cili akuzon kryetarin e Bashkisë së Shijakut se po gjobit ndërtues

Partia Demokratike, nëpërmjet kryetarit të Grupit Parlamentar, Edmond Spaho, ka reaguar sërish për arrestimin e Edmond Begos, i cili njih

Policia e Igumenicës, në bashkëpunim me sektorin e kontrollit te pasaportave të Sajadhes, kanë arrestuar mbrëmjen e së shtunës të shumëkë

   Presidenti Ilir Meta u ka shprehur ngushëllimet familjarëve të Admir Bokrinës, njërit prej dy shqiptarëve që humbën jetën në tragjedin

   Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtri ka zhvilluar një takim me ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha.

   Përmes një shkrimi në rrjetet sociale kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili shprehet se qeveria italiane vendosi për anul

   Kreu i shtetit Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish sekretarit të përgjithshëm të OKB-së, Kofi Annan.

   Partia Demokratike, teksa e quan deputetin e PS-se, Jurgis Çyrbja pjese te bandes se Shullazit, ka reaguar serish sot, duke i bere thi

   Deputeti i PS, Jurgis Çyrbja ka reaguar pas akuzave të PD se ai është pjesë e bandës së Emiliano Shullazit dhe për këtë duhet të arres