19-vjeçari vritet përpara syve të së dashurës në park

Postuar: 18/03/2018 - 13:51

Një 19-vjeçar është vrarë nga tre persona të paidentifikuar, teksa ishte në park nën shoqërinë e të dashurës së tij.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 05:00, në lagjen “Marousi” të Athinës, në Greqi.

19-vjeçari u qëllua me thikë në kraharor dhe në bark nga tre autorë me kapuç në kokë.

Policia greke dyshon se shkak i vrasjes mund të ketë qenë skenari i një grabitjeje. Ky variant mbështetet edhe nga versioni i dhënë në polici i vajzës 18-vjeçare që shoqëronte viktimën.

Megjithatë policia nuk përjashton as pistën e larjeve të hesapeve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, deklaroi për mediat serbe se Kosova nuk do të mund të mbijetojë si shtet, e për këtë arsye do

Pas incidentit në Beograd, ku Vojisllav Sheshel shau delegacionin kroat që është duke zhvilluar një vizitë zyrtare në Serbi, dhe më pas s

Në një intervistë të gjatë televizive, presidenti serb Aleksander Vuçic ka folur dhe mbi punësimin në Serbi, por ajo çfarë duket e çudits

Lideri veteran, Millo Gjukanoviç ka fituar 53.8 të votave në zgjedhjet presidenciale të mbajtura të dielën më Mal të Zi, ka bërë të ditur

Në Mal të Zi ka nisur votimi për zgjedhjet presidenciale, ku në garë janë 7 kandidatë.

Partitë politike shqiptare në Mal të Zi, që njihen për divergjenca të shumta, këtë herë kanë rënë dakord që vota e tyre të shkojë për Mil

   Kancelarja gjermane, Angela Merkel, pas takimit me presidentin e serbisë, Aleksandar Vuçiç është shprehur se se Serbia është vend i rë

Disa ditë më parë, ministria e Punëve të Jashtme e Maqedonisë vendosi që të dëbojë një diplomat rus me arsyetimin se ai është i përfshirë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç sot do të takohet për herë të dytë në një kohë të shkurtër me kancelaren gjermane, Angela Merkel.

Një tjetër avion ushtarak është rrëzuar në verilindje të Beogradit, pranë qytetit Kovaçicës në Serbi, shkruan Sputnik.