I riu me HIV përdhunon 5 herë 82-vjeçaren. Ja ç’ndodhi në banesë

Postuar: 10/01/2018 - 09:54

Një 29-vjeçar i infektuar me HIV është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka përdhunuar një grua të moshuar 82-vjeçare në Hamburg.

Lajmin e raportojne mediet gjermane, teksa shkruajne se para gjyqit ka dale shtetasi Dzengis D., nga Maqedonia.

Ngjarja ka ndodhur më 8 korrik të vitit të kaluar, në shtëpinë e viktimës. Ai i ka hyrë nga dera e ballkonit dhe gruaja megjithëse ka tentuar ta mbylle atë, i riu e ka shtrirë në dysheme të moshuarën, i ka mbyllur gojën dhe e ka përdhunuar pesë herë, në pjesë të ndryshme të banesës.

Më pas ai i ka kërkuar asaj t’i jepte para. Gruaja ka dashur t’i japë 10 euro, por kur ka parë shumën ai i ka rrëmbyer me dhunë portofolin nga dora dhe është larguar nga banesa.

Gruaja e moshuar ka pësuar lëndime në gjithë trupin, por nga analizat nuk rezulton e infektuar me HIV.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Serbia dhe Mali i Zi ka të ngjarë të hyjnë më parë se të vendet e tjara në Bashkimin Evropian, ndoshta para vitit 2025, thotë Johannes

Presidenti kosovar Hashim Thaçi dhe ai serb Aleksandar Vuçiç zhvilluan një bisedë telefonike lidhur me hetimet për vrasjen e Oliver Ivano

Vrasja e Oliver Ivanovicit, liderit të Iniciativës Qytetare «Liri, demokraci, drejtësi» e ka tronditur me themel Serbinë e Kosovën, por i

   Mafiozi grek Vasilis Stefanakos është vrarë sot pasdite në Athinon Avenue në periferi të lagjes  “Hajdari”.

   Viorica Dancila është emëruar kryeministrja e parë grua e Rumanisë, pas dorëheqjes së papritur të Mihai Tudose.

   Presidenti maqedonas, Gjorge Ivanov ka thyer shpresat e shqiptarëve, ndërsa deklaroi se nuk nënshkruan Ligjin e Gjuhës shqipe.

Autoritetet kosovare kanë zbuluar pronarin e makinës që dyshohet se u përdor në vrasjen e politikanit serb në Mitrovicë, Oliver Ivanoviç.

Në të gjithë Serbinë po zhvillohen homazhe për të nderuar politikanin Oliver Ivanoviç, që u vra në Mitrovicë.

Në një video postuar nga mediat kosovare, shihet ish-lideri serb, tashmë i ndjerë Oliver Ivanovic, teksa u ndalon shqiptarëve të kalojnë

Vrasja në Mitrovicë e liderit të serbëve Oliver Ivanoviç, solli dhe ndërprerjen e menjëhershme të procesit të negociatave Prishtinë-Beogr