Teuta, të shtunën miqësore çeke

Postuar: 12/01/2018 - 13:40

Ekipi bregdetar vazhdon stërvitjen në Antalia. Faza po shkon mirë për djemte e Nicës.

Klubi me anë të një postimi në faqen zyrtare ka konfirmuar miqësoren e parë. Teuta do të ndeshet me çekët e Slovako, të cilët renditen në vendin e 14 në elitën e futbollit çek.

Ky do të jetë një test i mirë për teknikun Stavri Nica. Për të parë formën dhe kualitetin e afrimeve të reja, por edhe gjendjen e grupit në përgjithësi.

Miqësorja do zhvillohet ditën e shtunë në orën 13:00 (me orën tonë).

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Pas humbjes së rradhës së Teutës, këtë herë me Vllazninë, trajneri i djemve të detit ka deklaruar në një intervistë menjëherë pas

   Vllaznia ka hedhur një hap të madh drejt shpëtimit, pasi ka mundur në shtëpi skuadrën e Teutës, në një përballje direkte për mbijetesë

Mesfushori spanjoll Marco Asensio shënoi golin e 6.000 për Real Madridin në La Liga, rekord historik – pasi Los Blancos bëhen skuadra e p

Rezultati shtatë radhazi pozitiv në kampionat e bën krenar Ivan Gennaro Gattuson për Milanin e tij.

Ai po shkëlqen këtë sezon duke bërë për vete gjysmën e Europës të cilët po këmbëngulin që të kenë në gjirin e tyre një prej talenteve më

Njerëzit e çfarëdo moshe e duan FIFA 18, por disa tifozë kanë gjetur një uniformë që mund të merret në ndeshje që nuk mund të jetë e përs

Ish-sulmuesi i Swansea-t, Bafetimbi Gomis ka trembur të gjithë kur kolapsoi në fushë teksa po luante për Galatasaray.

Takimi mes Victorias dhe Bahias në kampionatin brazilian të futbollit, ka përfunduar në një ndeshje masive boksi.

   Smajlaj, pas fitimit të medaljes së artë, është prononcuar në faqen e tij të rrjetit social “Facebook”, duke shkruar: “Të ngresh f

   Në Lojërat Olimpike “Pyeongchang 2018” ka garuar sot edhe skiatori shqiptar Erjon Tola, që ka konkurruar në garën e sllallomit gjigant