Zyrtare, Klose nis karrierën si trajner te një klub i madh!

Postuar: 12/05/2018 - 20:50

Tashmë është zyrtare, Miroslav Klose rikthehet te Bayern Munich.

Ish sulmuesi i kombëtares gjermane do të jetë trajneri i ri i skuadrës së 17-vjeçarëve të Bayernit.  Klose nis kështu karrierën si trajner.

Golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në Kupën e Botës, u shfaq shumë i lumtur për këtë rol të ri, duke theksuar se do të japë maksimumin për të ndihmuar në rritjen e futbollistëve të rinj të klubit bavarez.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tifozët e kombëtares braziliane nuk e kanë kapërdirë barazimin e skuadrës së tyre kundër Zvicrës ditën e djeshme, dhe për më tepër kanë r

Në Itali, në momentin që këndohej himni i Champions League në ndeshjet kur Napoli luante në fushën e tij, ishin regjistruar disa lëvizje

Meksika arriti një fitore madhështore duke mposhtur kampionët e botës në fuqi, Gjermaninë, me rezultatin 1-0 falë golit të Lozanos në min

Gjermania zhgënjeu në ndeshjen e parë të Kupës së Botës, teksa u mposht nga Meksika me rezultatin 1-0.

Spiunazh, inskenime dhe kurthe, në Botëror ndodh gjithçka!

Mospjesëmarrja e Skënderbeut në Champions Ligë edicionin e ardhshëm, e ka kthyer klubin bardhekuq në një supermarket për klubet e Superio

Hannes Halldorsson është kthyer në një heri në vendin e tij, Islandën.

Misioni i Anglisë në Kupën e Botës, do të bëjë që lojtarët të veshin pantallona streccingu tw pwrmirwsuara teknologjisht gjatë

Policia gjermane lëshon alarmin për mashtrime me Pasaportën e tifozëve, dokumenti që u jep mundësinë të hyjnë pa vizë në Rusi,

Ekipi i tyre kombëtar luajti në botëror por ata nuk arritën dot ta ndiqnin.